Bardzo proszę o pomoc - TV LCD 32"

deus

New member
Witam

Jestem na tym forum całkowicie świeży. Ale po przeczytaniu już wiem , że trafiłem idealnie. Mam prośbę do wszystkich którzy mogą pomóc mi w doborze TV LCD 32". Szczególnie liczę na pomoc osoby o ksywie Kiki :) . Jednak żeby wszystko było jasne postaram się przedstawić sytuację. Jestem zmuszony zakupić TV tyko i wyłącznie na raty (sport zjada lwią część wynagrodzenia :( ) i to w jednym sklepie. Oferują oni raty za które nie zapłacę ani 1zł więcej niż za gotówkę. Ma to swoje ograniczenia mogę wybrać z małej palety TV. Ale do rzeczy.
Telewizor będzie w odległości 2,5m. Będzie mi on służył w 80% do oglądania filmów z DVD i tylko filmów (chce podłączyć przez component), sporadycznie telewizja (zwykła kablówka) a konsole i PC to w ogóle. Moje finanse przeznaczone na zakup TV to maksymalnie 6tyś. ta granica i tak jest już mocno naciągnieta. Przedstawię teraz z jakich TV mogę wybrać.

SAMSUNG
LW32R51BX
LE32R31B
LE32R31SX

THOMPSON
32LB120S4
32LB115B5

Dziękuję z góry każdemu kto będzie chciał pomóc kompletnemu laikowi.
 

helper

New member
Jeśli jesteś "uwiązany" do jednego sklepu (co mnie osobiście dziwi) i nie mają tam dostępu do Sharpa LC32P50 to (moim zdaniem) najlepszym wyborem będzie Samsung LE32R51BX. Jest naprawdę niezły, pomimo,że ja osobiście wybrałem z tego duetu Sharpa.
Pozwodzenia w zakupach
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony A 10 a Sharp p 50 ???

Witam
Thomsony - jeśli Ci odpowiada - to koszt 4000 zł
Odpuśc. Matryce ACC - słabe .

Samsungi jakośc wg. numeracji - najlepszy R 51.
Dziś Sharp wypadł lepiej niż Sony A 10. We wcześniejszych testach pozostawił Samsungi za sobą .
Problem !!! - Sharpy 32" trudno dostepne . U nas na zapisy.
Byc może ze nowy model M 51 bedzie lepszy - sprawdzimy .
Ale Sharp 32" P 50 to koszt 5300,-
/made in Japan/ extra chodzi w pal.

Rownież 37" bedą braki . Olbrzymi popyt w Europie.
Mówi się o podniesieniu ceny z powodów logistycznych .Będą uzupełnienia dostaw droższym transportem samolotywym/ tanszy statki/
Pozdrawiam
 

deus

New member
Witam
Okazało się, że doszedł jescze jeden model do wyboru i jest nim SHARP LC32GA5E. Jestem uwiązany do tego sklepu tylko i wyłącznie dlatego, że tylko oni gwarantują identyczną cenę jak za zakup gotówkowy. Miasto nie jest zbyt duże i mimo tego, że konkurencja jest, to na każdym modelu droższa minimalnie o 500zł a jeszcze przepłacam na ratach około 1700zł. Kiki może doradzisz coś odnośnie ww modelu SHARPA. A i jescze jedno. Sprawę mogę załatwić choćby dzisiaj ale równie dobrze tak max za 2 miesiące. Nie jestem w gorącej wodzie kąpany i wolę poczekać choćby na tego SAMSUNGA LE32M51B. Chcę kupić dobrze a nie szybko i potem rozpaczać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podaj cenę - moż okazać się ,że Twój sklep bedzie znacznie droższy od innych.
32 Ga 5 - 5200 zł. jakość dobra na progresiw. Słaba z kabla.
Extra na dvd.
Szukasz - ceny, jakości czy okazji ?
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wydaje się ,że cena choby 5200 - mieści się spokojnie w Twoim zakresie. Nawet Ci troche kasy zostanie.
pozdrawiam
 
Do góry