Wczoraj zakupiony Samsung - jednak do wymiany :(

korkodyl

New member
Witam,

Wczoraj napisalem o zakupie LCD 26R51B.
Ze wszystko SUPER.
Jednak koniecznie nalezy sprawdzic (DOKLADNIE OBEJRZEC) matryce!!!
Pomine jeden wypalony piksel (swieci na niebiesko na czarnym tle ktory mi zupelnie nie przeszkadza)
Jednak jakiez bylo moje zdziwienie gdy po podlaczeniu kompa na niebieskim tle zobaczylem szara plame wielkosci opuszka palca!! :shock:
Wyglada to tak jakby ktos brudnym paluchem dotknal ekranu :(
Nie da sie tego usunac gdyz plama ta jest wewnatrz niestety.
Nie wiem czy czesto to sie zdarza albo czy ja mam pecha ale gwarantuje Wam ze widze ta plame teraz wszedzie...
Naprawde szkoda nerwow i czasu - najlepiej odrazu dokladnie sprawdzic!
Juz dzwonilem do MM i wyluszczylem sprawe - pani poinformowala mnie ze jak stwierdza usterke to mi wymienia...
A tak wogole to jestem ciekaw czy jesli po prostu ten egzemplarz mi sie nie podoba to zwyczajnie w ciagu 7 dni nie moge go wymienic na inny ??
Jak to dokladnie jest ??


Pozdrawiam
Korkodyl
 

nocnyMarek

New member
korkodyl napisał:
Wiem ze jest drozej ale byly raty 0% i na tym mi zalezalo...
Koszt to 4499PLN czyli jakies 500zl wiecej niestety :(

Zaiste pokrętne rozumowanie,
0% działa na niektórych, jak lep na muchy :-/
Przy przyzwoitej cenie TV, taniej by Cię wyszły raty na 15%...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mozna kupic poniżej 4000 zl
ale sprzęt ok.
Chociaż tetsty ktore opublikujemy pokazywaly przewagę LCD Sharpa
pozdrawiam
 

korkodyl

New member
37PA50 na raty?

No i wymienilem.
Chce wszystkich przestrzec przed MM!!
Jak sie okazalo - poprzednio dostalem sprzet "przechodzony"...
Po prostu ktos mial go juz w domu i oddal!!! :shock:
Tym razem wszystko OK! :)

Pozdr.
Korkodyl
 

izon

New member
Korkodylu jako ze jestes posiadaczem tego samego modelu co ja mam do ciebie bardzo wazne pytanie(albo dokogokolwiek byle uzyskac odp.).A mianowicie czy to normalne ze Sansungie Le26R51B nawet po wylonczeniu wydaja dzwiek taki jak by dalej pracowal.Pozatym moj Samsung robi sie goracy po pol godziny ogaldania i nie wiem czy to normalne.Prosze o odp.
 

TKJ

New member
Panie izon jasnowidzem to ja nie jestem ale taka ciekawostka nie powinna się dzieć u pana :).
Podobną żecz miałem z 14tv, tyle tylko że pojakimś czasie mie się ogień pojawił z tyłu ni z tego ni z owego :shock: . Byś widział moje zdziwienie :)
Reasumując , mnie się wydaje iz to dziwnawe jes. Dzieuje
Pozdrawiam
 

izon

New member
Dzisiaj przebadalem dokladnie ten problem.Kiedy telewizora nie uzywam to tylko slyschac lekii odglos no bo jak wiadomo tego modelu nie mozna tak calkowicie wylaczyc chyba ze odolczeniem od sieci.Natomisat np juz po pol godzinnym ogladaniu odglos po wylaczeniu jest glosniejszy niz przy wlaczonym telewiorze w wylaczonym glosem.W tym problem ze ja tvka mam dosyc blisko lozka i w nocy to przeszkadza jesli ogladalem jakis film przed snem.Niech wypowie sie jakas osoba posiadajaca ten model czy taki problem to jest cos naturalnego w tym modelu czy akurat ja trafilem troche pechowo.Moge go bez problemu wymienic jeszcze do poniedzialku.
 

ERNI

New member
Wracając do tych plam to jest to masakra w samsungach!!!!!!!
Niech zgadne pojawiły się w prawej górnej części???
Ja wymieniam klientowi już chyba z 4 modele i ciągle są a jak nawet nie ma to sie pojawiaja. Ciekawe jest że zawsze prawie w tym samym miejscu. Wydaje mi sie że to wina elektroniki która w tym miejscu podgrzewa matryce i ta ciemnieje:( Wysałałem taki jeden model na reklamacje przedsprzedażną i od razu zwrot kasy.
Sprawdzcie swoje samsungi!!!!!!!! póki jest gwarancja. Wystarczy włączyć jasne jednolite tło.
 
Do góry