Kupilem Samsung'a LE26R51B

korkodyl

New member
Wlasnie z mysla o Xbox'ie 360 nabylem tego Samsunga i powiem tak - JEST EKSTRA!
Dlugo porownywalem modele r51, r31 i nowa serie m51 i tak: miedzy r51 a m51 nie widzialem zadnej roznicy(oba chodzily super) poza cena, natomiast r31 swiecil naprawde o wiele gorzej... Moze to kwestia ustawien... Pan z MM powiedzial ze roznia sie jasnoscia matrycy... Hmmm...
Obawialem sie jak to bedzie z kablowka i jako ze odleglosc mam ok 2 metry zdecydowalem sie na 26 cali.
Kablowka (UPC) odbiera wyjatkowo dobrze!!! Smuzenia BRAK!
Kolory i kontrast swietne :)
Ale dopiero jak odpalilem sobie DVD po komponencie (progresiv) to doznalem szoku! Filmy jakoscia spowodowaly u mnie maksymalny OPAD SZCZENY! :) Ilosc szczegolow, kolory - po prostu REWELACJA!
Az strach pomyslec jak podlacze kompa i odpale cos HDTV :>
Naprawde szczerze polecam tego samsunga!

Korkodyl
 

2chap

New member
Lcd Sony KLV-S40A10E

No gratuluje zakupu ;) Ja wybieram sie do MM w przyszlym tygodniu, w celu porownania 'na wlasnej skorze' 32m51 z 32r51. Roznica jest w cenie i to spora, takze jak rzeczywiscie nie bedzie innych roznic, to wybiore r51. Czekam jeszcze z niecierpliwoscia na test tych LCD, ktory obiecal kiki :)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Rzeczywiście w swojej klasie cenowej jest to dobry produkt, lecz ma kilku mocniejszych konkurentów, ciekawe jak wypadnie seria M w porównaniu z innymi markami.
 

2chap

New member
Mage, chyba juz nie musze odpowiadac? ;)
Jestem ciekaw jak on wypadnie w pojedynku np z SONY S32A10E (mniej wiecej ten sam przedzial cenowy), czy tez z SAMSUNG'iem 32R51B... Moze nawet bedzie w stanie przeciwstawic sie JVC 32C50? :D Kto wie? No, ja juz bede wiedzial we wtorek lub w srode, takze moge zdac relacje z tegoz pojedynku. Mam nadzieje, ze osoby zawodowo zajmujace sie sprzetem RTV rowniez wezma udzial w testach. Chyba wszystkim zalezy na opinii obiektywnej, a nie subiektywnej ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro od rana testujemy nowości - ktore dojadą -Samsungi, Sharpy ., LG , JVC, Panasonic , Thomson i inne - zapraszamy.
Sam jestem ciekawy co wyjdzie.
do kolekcji testów za kilka dni dołączą najnowsze modele Loewe z twardym dyskiem Spheros , ktora zachwycaly swoim designem.
z wieloma nowymi możliwościami.
pozdrawiam
 
Do góry