LCD z mozliwoscia podlaczenia Laptopa???

Remik_K

New member
Witam.jestem nowym uzytkownikiem. Znalazlem ten portal przez przypadek ale musze powiedziec, ze jest niesamowity! To tyle na poczatek.Do rzeczy. Mam zamiar kupic LCD ( od razu pisze ze dla mnie cena nie gra roli) od 32 do jaki produkuja.Tak naprawde nie wiem jakie sa najwieksze. Zalezy mi bardzo na podlaczaniu Laptopa wiec ten lcd powinien sie do tego nadawac ktorego szukam.A poza tym HDTV, tuner cyfrowy, no i oczywiscie moze PS kupie.Na razie nie pytam o amplituner bo na to przyjdzie pora. Wiem ze pracuja na tym portalu swietni fachowcy wiec napewno znajde odpowiedz. Odleglosc od TV to jakies 2,5-3 metry.Jesli to komus ulatwi to napisze ze mieszkam w niemczech wiec za niedlugo chyba ma byc HDTV dostepne z tego co sie orientuje.Przynajmniej MS w pilce noznej maja byc nadawane w HDTV. Rozwazalem JVC, Sharp, Panasonic, ale zaufam fachowcom.Prosze o pomoc.Pozdrawiam wszystkich! Z gory dzieki. Remik.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jakie masz złącza ?
czym chcesz wejść na ekran?
HDTV - pozwala Ci oglądać nawet z metra przy wielkości 65"
U ciebie tez szaleje DVB - więc 37" bedzie extra.
Najlepiej chodzi w tej wielkości JVC 37 S 60 i Loewe Xelos 37" /antracyt lub platyna / z DVB i Sharp 37GD 7-

w serii 40" masz do wyboru między Samsungiem a Samsungiem
ciekawe jakie ceny wytoczysz z tych produktow.
Jakość - wg . podanej kolejności wynika z testów.
pozdrawiam
 

Remik_K

New member
Po kolei.Dziekuje za szybka odpowiedz. Zlacza: niestety cyfrowego brakuje w moim laptopie jest tylko analogowe monitorowe RGB i SVideo. Rzeczywiscie, zapomnialem o DVBT oczywiscie, ze jest u nas. Odpowiedz mnie satysfakcjonuje, ale jesli to nie klopot to poprosze jeszcze o wytypowanie najlepszego LCD, oczywiscie ktory bedzie odpowiadal moim potrzebom. Tak jak ma to miejsce w przypadku plazm tzn wiem i widze przeciez w sklepach ze Pioneer nie ma sobie rownych, ale co do LCD to nie mam pojecia szczegolnie ze nie sprawdzam za kazdym razem wszystkich wyjsc z tylu tych ekranow tym bardziej, ze wiekszosc wisi na scianach. Z gory dziekuje. A co do kina to za jakis czas sie znowu odezwe. Pozdrawiam. Remik
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
daj nam kilka dni - ok. 10 - dotrą do nas wszystskie LCD. Z czystym sumieniem podam wyniki testow 37" - jak przyjadą fizycznie. Moja opinie kreowana byla na pdostawie testow 32" Sharpa, JVC , Loewe - zakladając że 37" nie powinny się różnic. Ale faktycznie- dopiero majac przed oczyma podlączone te ekrany /37"/ możemy wyrazic naszą opinię.
pozdrawiam
 

Remik_K

New member
Wczoraj zakupiony Samsung - jednak do wymiany :(

Oczywiscie.Co nagle to wiadomo. Nie pali sie przeciez a wywalic pieniadze w cos z czego nie bede zadowolony to mnie nie kreci. Daje zatem czas na testy. Pozdrawiam. Remik
 

Remik_K

New member
kiki napisał:
daj nam kilka dni - ok. 10 - dotrą do nas wszystskie LCD. Z czystym sumieniem podam wyniki testow 37" - jak przyjadą fizycznie. Moja opinie kreowana byla na pdostawie testow 32" Sharpa, JVC , Loewe - zakladając że 37" nie powinny się różnic. Ale faktycznie- dopiero majac przed oczyma podlączone te ekrany /37"/ możemy wyrazic naszą opinię.
pozdrawiam

Jak w temacie. Czyzbyscie o mnie zapomnieli??
Pozdrawiam.
 

janunio

New member
Bez reklam
Jak zawsze popieram SAMSUNG.
Wybierz 46" LE46M51B opis na stronach niemieckich Samsunga albo
LE40M61B model uznany za nr. 2005/2006 w Europie.
Pierwszy stoi w MM Warszawa Ostrobramska drugi w Saturn Warszawa Arkadia.
W/w sklepy maja telefony i proś o dział TV a dostaniesz info o cenach aktualnych.
W Warszawie wielka nerwówka bo pażdziernik to marwy sezon a wchodzi za pare dni nowa sieć Electro World.
Często przezeniaja na weekend.
 

janunio

New member
Bez reklam
Model od ponad roku w sprzedaży.
Full HD bardzo wysoko oceniany za jakość.
W necie znalazłem ofertę za 27 000 zł. Ma tuner zewnętrzny ale do
DVB-T w mpeg-2 czyli cyfta naziemna. W Polsce ma być w mpeg-4 i grat do wyrzucenia.
Jego konkurent to Samsung LW46G15W (opis na polskich stronach samsunga) kosztuje dziś "tylko" 17 999 zł w MM Warszawa Ostrobramska. Mam go i wysoko cenię.

Nigdy nie widziałem ich obok siebie z podanym takim samym sygnałem HD.
Stały kiedyś w MM al.Krakowska ale na Sharpie leciało DVD z MiniMac-a upscaling do 1080i przez DVI
zaś na Samsunga dawali HD z twardego dysku po komponęcie.
Oczywiście w tym nierównym teście bezapelacyjnie wygrywał Samsung z powodu extremalnie dobrego źródła sygnału.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
45 Sharp GD1 - to nowy produkt w sensie dostaw. Poprzedni model tak jak LCD Samsunga 80" czy plazma Samsuna 100 = to modele pokazowe. Nie są w sprzedaży.

Modele te maja wysoka opinię na swiecie i oceniana były jako Nr 1. Samsunga 46" sprzedawaliśmy - ale nie miałe mozliwości porównan tych dwóch ekranów.
Wiekszego wyboru w tej klasie nie ma.
37" Extra gra Loewe Xelos /12999 zł/ - DVB
Sharp 37 GD 7 - DVB
JVC 37 s 60
Sharp 37 P 50

DVB - T

http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=1446
http://ww2.tvp.pl/View?Cat=1465&id=89326
http://ww2.tvp.pl/View?Cat=79&id=146525

http://www.satkurier.pl/?mpeg-4/&kat=206&id=27268

http://www.digital-tv.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=154&topic=3

http://www.digital-tv.pl/index.php

nie prawdą jest jest ,że MPEG 4 - jest określony - jako standard w Polsce . Bo nie jest .
Z nieoficjalnych źródeł - to jednak MPEG 2 - bedzie w Polsce przez najblizsze 4-5 lat.
TV LCD - 45 GD1 - nie składa sie tylko z tunera DVB . Tuner ten jest tylko dodatkiem .
Koszt też znacznie rózni sie od podawanych - dziś cena za ten telewizor - to 23999 zł

Przypominam ,że wśród wielkości 32" LCD - wszystkich porównywanych LCD wszystkich firm - sera Sharpa GD1 - była zdecydownie najlepsza
Ale nie chciałbym uogólniać - 45" Sharp- 46" Samsung. Nie widziałem - razem ich w akcji wiec sie nie wypowiadam.

pozdrawiam
 

Remik_K

New member
PREMIER HD już za dwa tygodnie

Napisze tylko ze jest mi to obojetne co bedzie w Polsce bo mieszkam w niemczech. U nas ten GD Sharpa mozna juz dostac za 4500€ do maksymalnie 4999€. jesli by to kogos interesowalo.Pozdrawiam. Remik_K
 

janunio

New member
Bez reklam
Dzieki!

No to masz pecha z tymi niemcami.
W Warszawie masz SAMSUNG w sklepie za 4 499 eu brutto.
Nie dość, że jest o 1 eu taniej to masz jeszcze 1 cal wiekszą przekątną. Dostawa do domu za darmo.
Przyjeżdżaj na Wisłę.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
wg mnie 46r51 vs 45 GD1, to sharp będzie lepiej świecił, lecz przecież r51 to nie najnowszy model i może m61 jako nowszy brat może mieć więcej do powiedzenia. 40 m61 bawiłem się, lecz niestety mnie nie zachwycił zmatrwiła mnie gorsza jakość po hdmi niż po komponencie.
 
Do góry