który jest lepszy?

jimthree

New member
Witam
Zastanawiam się nad dwoma LCD :
Sony KLV-V32A10 i JVC LT-32 C 50.
Sony jest hd ready, ma HDMI, i podoba się żonie :)
JVC jest tu wielokrotnie polecany, niestety nie jest hd ready, ale za to jest tańszy od Sony. Ogladalem oba i szczeze mowiac obraz podobal mi sie bardziej na sonym. Czy ktos kto zna dobrze te TV moze cos o nich wiecej napisac?
Ogladam tv z kabla UPC, odleglosc do tv to ok. 3-3,5m, film dvd raz na tydzien (na Onkyo z glosnikami B&W) - tutaj mi najbardziej zalezy, zeby obraz byl jak najlepszy. Mimo ze teraz nie mam HDMI to w przyszlosci bede myslal o wymianie nastepnych "klockow"
pozdr.
jimthree
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z kablowki szybko się system nie zmieni.
Na razie JVC C 50 - ma najlepsze warunki przy obrazie do Komponent włącznie. jakośc C 50 - jest dobra na tyle , ze warto na własne oczy to sprawdzic.
Nie ma smuzenia / czas 8 ms - od dawna/ Obecnie tylko Samsung w nowej wersji podaje ten czas reakcji. Wzmocniony tuner telewizyjny i pełne kolory.
Dobra cena obecnie to 6999 zł.
Jakośc z dobrego kabla nawet od 2 metrów. Nikt nie moze się pochwalic tymi warunkami.
Extra formatowanie a przecież wszystkie pokazy na IFA w Berlinie szły po komponencie i zachwycały wszystkich odlądających.Ten JVC chodzi też po komponencie i odbiera telewizje HDTV.

Sony miał najgorszą ofertę produktową. Nie można było sprawdzic/ mrok/ ktore LCD to A10.
Panele Samsunga w LCD Sony w ostatniej generacji - wypadły znacznie gorzej nawet od tańszej konkurencji
pozdrawiam
 
Do góry