Co wybrac?

u_b_e_k

New member
tv LCD GRUNDIG VISION 32?

Witam wszystkich. Jestem nowym uzytkownikiem forum i nosze sie z zamiarem kupna telewizora LCD.

Przekatna ekranu to 26 lub 32 cale. Odleglosc od TV to okol 2,5 - 3 metrow. Telewizor mialby sluzyc przede wszystkim do ogladania kablowki, filmow na DVD i grania w konsole (obecnie PS2 jednak w przszlosci PS3). Szukam czego co nie zabiloby mnie finansowo :) powiedzmy 5 - 6 tys.

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam
Wystarczy w zupełności na Sharpa 32 "p 50 - w testach zdecydowanie wyprzedza inne / w tej klasie cenowej/

"hej chcialem tylko podziekowac za rady kupilem sharpa 32p50e i jestem bardzo zadowolony odbior piekny jakosc rewelacyjna chociaz musialem kable pozmieniac troche kosztowaly ale podniosly jakosc obrazu znaczaco. odezwe sie w sprawie wieszaka na sciane."
to jedna z wielu wypowiedzi zadowolonego klienta.
Cena 5300 zł- też Cie nie zrujnuje - ma wszystkie potrzebne częstotliwości i złącza.
Wielu którzy kupili podkreslaja jako niezaprzeczlny walor - produkt made in Japan.

pozdrawiam
 

DeRyL

New member
Witam,

Potwierdzam to co powiedział kiki, jestem świeżym właścicielem takowego sharpa i jestem również bardzoo zadowolony z niego. Zakup dodatkowych kabli niezbędny do jeszcze lepszego odbioru (componenitd wraz z kinem Yamaha w zestawie z eltaxami discovery)

prawdze mialem troche klopotów z podlaczeniem i ustawieniem ale wynikających generalnie z mojego laicyzmu :lol:

polecam za tą cenę ...

Przy okazji pytanko ... na glosniku po lewej i po prawej występują jakby wgniotki wielkosci 20 gr, norma toto np od glosnikow zamontowanych pod spodem czy tez nie powinno byc czegos takiego ???


pzdr
 

u_b_e_k

New member
kolejne opóżnienie KISS DP 600

Dzieki za pomoc.

Wczoraj gadalem ze znajmym ktory troche siedzi w sprzecie i mowil ze dokladnie nie wie ale ponoc LCD srednio nadaja sie do grania na konsolach. To prawda??

Pozdrawiam.
 

Lack

New member
u_b_e_k napisał:
Wczoraj gadalem ze znajmym ktory troche siedzi w sprzecie i mowil ze dokladnie nie wie ale ponoc LCD srednio nadaja sie do grania na konsolach. To prawda??

Prawda i nie prawda - jak w monitorach komputerowych. Wszystko zależy od czasu reakcji matrycy - przy dużym występuje efekt smurzenia.
 

ortax360

New member
Nie prawda LCD nadaie sie idealnie do grania na konsolach masz same plusy posiadania lcd idealną geometrię obrazu , swietną ostrosc ,obsł. hdtv 720p i 1080i(scaluie do rozdzielczosci panela).Mam SHARPA LC32GA4E popdłączone PS2 ,XBOX chodzą wysmienicie ,za 3 miech kupię XBOX360 I GRY BEDĄ W hd 720p Bajka. Czassy kiedy LCD nie nadawaLo sie do grania dawno mineły obecna techologia spełnia wymagania szybkoego odswiezania obrazu .Polecam LCD SHARPA LC32P50 jest spoko ma troszke kłopoty z czernią ale tylko przy zgaszonym swietle , HDMI(idealne dla PS3) ,szyta na miarę matryca PAL TEZ pomaga w osiagnięciu lepszego obrazu . Zerk. takze na nowego SONY KLV-S32A10E .
 

janunio

New member
Bez reklam
SUPER ! Samsung seria 61 właśnie go widziałem

Bedzie lada dzień w sprzedaży.
Narazie jest wersja 40" Saturna Arkadia Warszawa.
Rewelacja.
pdf na stronie producenta.
czas reakcji 8 ms !
kontrast 5000 : 1
Reszta to druga liga.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp 12 ms.
Opis rozumiem dotyczył monitora LCD nie telewizora.
Najważniejszą opinia po za testami , które robimy - to opinie uzytkowników. Zadowolonych uzytkowników.
Jeśli ich przybywa a opinie są wyłącznie pozytywne to staramy się je przkazywac dalej
Sharp P 50 chodzi extra - jak zawsze z dobrego sygnału.
pozdrawiam
 
Do góry