Jaki LCD SHARP 32P50 VS SONY KLV-S32A10E !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ortax360

New member
THOMSON 27LCDB03BBK - Ktoś to już może testował ?

Witam juz sam nie wiem co wybrac , interesuia mnie dwa modele SHARP 32P50 z matrycą specialnie do sygnału PAL lub najnowszy sony KLV-S32A10E ale nie wien jak działa .
Odległosc ok 2.5 metra, Sygnał DVD przez component i za 4 miesiące konsola XBOX360 Przez Component za 1,5 roku PS3 przez HDMI. Xbox przez RGB I TUNER CYFRA RGB .
Teraz mam Pytanie wiele os. twierdzi ze nowy SHarp Nie działa pOPRAWNIE Z SYGNAŁEM hd np 720p(przez component i hdmi) przez małą rozdzielczosc matrycy czy to prawda? jak wupadł w tescie ?
SHARP 32P50:Rozmiar ekranu (w calach):32
Rozdzielczość obrazu (w pikselach):960 x 540
Format obrazu:16:9
Czas reakcji matrycy 12ms
Kąt widzenia:170 stopni
Jasność:450 cd/m2
Kontrast:800/1
System dźwięku:Stereo Nicam, Virtual Dolby Surround
Aktywna matryca Black TFT:TAK
Optyczne sterowanie obrazem:TAK
Teletext:TAK
Multisystem:TAK
Blokada programu:TAK
Menu ekranowe po polsku:TAK
Timer:TAK
Wbudowany zasilacz:TAK
Wejście:HDMI
Wejście SCART:TAK (2)
Wejście A/V:TAK
Wejście S-Video:TAK
Wyjście słuchawkowe:TAK

A teraz SONY KLV-S32A10E:
Czy robiliscie mu test jak wypadło por. z SHARPEM 32P50 ??
'HD ready' telewizor LCD 32" (81cm), 16:9, rozdzielczość 1366x768,

kąt oglądania 178o,

czas reakcji 8ms,

kontrast 1000:1,

dzwięk Dolby Virtual Prologic2 i BBE Digital,

filtr grzebieniowy PAL 3D.

Wejścia: HDMI, PC, Scartx2, Component, Composite. Wyjścia: audio, słuchawkowe.
Z parametrów SONY JEST LEPSZY ALE JAK W PRANU ?
Prosze o pomoc co wybrac POZDRAWIAM
 

korkodyl

New member
Dolaczam sie do pytania!
Mi tez BARDZO podoba sie ten SONY!
Kurcze jak postanowilem sobie kupic LCD to nie wiedzialem ze bedzie to taki problem :)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ia bym wybral soniaka, tes chce w przyszlosci zakupic ps3 i grac w gry hdtv, a sharp tego sygnalu nie obsluguje, soniak ma wyzsza rozdzielczosc matrycy, bez problemu wyswietli 720 p bez straty jakosci, natomiast sharp rowniez przyjmie te rozdzialke jednak przeskaluje ja do swojej wartosci matrycy.
ps3 rulezz, czekam....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak się złożyło ,że dokladnie -przez kilka dni testowałem Sharpa.
Wyswietla wszystko i to jak.
Chodzi znacznie lepiej niż inne w tej klasie cenowej. HDVT - Chodzi przez HDMI - rewelacyjnie . Ale to żadna sensacja - bo przez HDMI wiekszość chodzi rewelacyjnie.
Obsługuje wszystkie częstotliwości- 720 - równiez.
Przy Twoich warunkach - odległość i sygnał - musi chodzić dobrze

"hej chcialem tylko podziekowac za rady kupilem sharpa 32p50e i jestem bardzo zadowolony odbior piekny jakosc rewelacyjna chociaz musialem kable pozmieniac troche kosztowaly ale podniosly jakosc obrazu znaczaco. odezwe sie w sprawie wieszaka na sciane." - to tylko jeden z cytatów zadowolonego klienta.

Sonego jeszcze nie testowalem.
Ale w przyszłym tygodniu to zrobię.

"Teraz mam Pytanie wiele os. twierdzi ze nowy SHarp Nie działa pOPRAWNIE Z SYGNAŁEM hd np 720p(przez component i hdmi) przez małą rozdzielczosc matrycy czy to prawda? jak wupadł w tescie ? "

- to Bzdura - absolutna

Chodzi z HDTV - super. Widziało to wiele osób. Mozna to zobaczyć codziennie w wielu sklepach.
pozdrawiam
 
Do góry