sharp 32p50 czy Panasonic TH37 PA50E

rafalc007

New member
Witam wszystkich jak w temacie. To juz 5 min przed kupnem i nie moge sie zdecydowac oba za cene 1599 euro. Myslalem jeszcze o JVC 32S60BU ale jest drozszy 2000 euro wiec chyba go odpuszcze. Doradzcie ktory sprzet bedzie lepszy. Podlaczone bedzie Cyfra plus, DVD, (jak sie pojawia to HDDVD), X-box360 i xbox. Prosze o rade madre glowy bete to ogladal tak z odleglosci 2,5 - 3 metry. Do tego dzwiek jets przez kino yamaha RX-V450.
Czekam na rady
Pozdrawiam
 

basil102

New member
parę pytań JVC LT-32S60

Witam serdecznie,

Napisz, jakiego wyboru finalnie dokonałeś. Sam jestem również mocno przekonany do Sharpa, ale widziałem również obraz z Panasonica i powiem szczerze, że kolory, ostrość i wyrazistość z sensownej odległości są rewelacyjene. Może więc zmiana decyzji...

Pozdrawiam

Rafał
 

rafalc007

New member
hej
w domku od tyg. cieszy oczy Sharp jest rewelacyjny z mojej strony 100% zadowolenia ciesz sie ze nie wybralem Panasonica. Ogolnie jakos tak po zakupie tego LCD stwierdzilem ze chyba raz na zawsze zapomne o plazmach.
Polecam tego Sharpa to naprawde dobry sprzet.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nieporównywalnie bedzie lepszy Sharp - po HDMI , lub komponent
Ale może lepiej 37 P50 - Nowy LCD Sharpa w rewelacyjnej cenie 7499,-
Akceptuje wszystkie czestotliwości - a po HDMI z xboxa -powali Cię na kolana .
Extra działa też z Kablówki
pozdrawiam
 

basil102

New member
Mmmmmmmmmmmm :) A może 37"...............
To może byc dobry pomysł Kiki :) Tak, czy inaczej na pewno zajrzę do Olsztyna obejrzeć to wszystko ( za dużo fajnych zabawek produkują ).
Czyli sądzisz, że w takim przedziale cenowym nie ma sensu zastanawiać się nad plazmą np. Panasonica TH-42PA50 bądź JVC PD-42B50BJ ( zerknąłem na nie przypadkowo przechodząc przez jakieś centrum handlowe, obraz mi się podobał więc stwierdziłem, że może big screen ? ).
A powiedz mi jeszcze, jak się tego Sharpa podłącza do komputera i jak to wygląda?

Pozdrawiam i dziękuję.

Rafał
 

fan

New member
do Wycia

Potrzebuję LCD 32" dla Ojca
Sporo się naczytałem dzięki wam - o Sharpach.
Popatrzyłem i bardzo mi odpowiada. Na co muszę zwrócić uwagę przy zakupie ?
Najlepszą cene znalazłem na
www.e-panasonic.pl - czy polecacie ten sklep.
pozdrawiam
 

max

New member
Szwagier namówiony przez Kiki - kupił ten LCD Sharpa . I niesczeście.
Tak NIESZCZESCIE.
Siedzi przed tym telewizorem i sie nie rusza. Jakby nagle zmienili ramowke w telewizji.
Mówi ,że nawet jak siedzi na kibelku to drzwi otwiera ,żeby się nacieszyć.
Nawet zaklada pokroweic na noc żeby sie nie zakurzył.
Ludzie pomóżcie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp 37 P 50 będzie w extra cenie 7499
więc może ,,,,
ale najlepiej sprawdź na własne oczy - będzisz spokojnie mógł wszystko obejrzec - zapewniam ,że to najlepszy sposób dla kupujacych.
Wiem że sporo sprzedawców na pytanie o mozliwościach Plazm i LCD - twierdzą poczytaj instrukcję , albo unikaja odpowiedzi.

pozdrawiam
 

kenner

New member
wyjaśnijmy o co chodzi

Czy ktorys z uzytkownikow 32P50 podlaczal panel do PC przez HDMI>DVI? Jak wyglada jakosc generowanego obrazu? Czy nizsza rozdzielczosc ma znaczny wplyw na wyglad Windowsow (tylko to mnie wlasciwie intersuje)?
 

rafalc007

New member
Panasonic NV-GS 75 vs Sony DCR-HC 39E

do ortax360
obiecalem ze jak znajde to podesle info na temat xboxa360.
Wiec jednak bedzie HDMI tyle ze w pozniejszym terminie....

"....When Xbox 360 launches there will be a total of three different methods for connecting the system to a display, two of which will be high definition. Bundled with the 'Core System' package will be a composite AV cable with SCART adaptor. This will be more or less the same as the standard AV cable bundled with the original Xbox system and is not a high definition connection. Component HD AV CableTo take advantage of high definition with the system there are two options. The first of these is the component high definition AV cable included in the premium, more expensive Xbox 360 package or available separately at a cost of £19.99. Microsoft has most likely chosen the component video option because it is the most widely-supported high definition connection although they do apparently have plans to release a digital HDMI cable at a later date when the format becomes more wide-spread. The third and final option is to use the VGA HD AV Cable available separately at a cost of around £19.99. This cable allows Xbox 360 to be connected up to any VGA display e.g. standard computer monitor for high definition gaming and is a suitable option for anyone who doesn't have a high definition display with component inputs."

Pozostaje nam czekac :)

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
obraz z HDMI /DVI na LCD Sharpa 37 chodzi tak , że szczęka opada. Jesli ktoś twierdzi inaczej tzn. ,że opowiada bajki. Idę o każde pieniądze ,że przy tych zlączach z sygnału HDTV nie ma ludzi nie zadowolonych. To jest nie mozliwe.
Ale nawet no name przy tych warunkach chodzą rewelacyjnie.

Xbox - przedstawiciel na targach w Berlinie - stwierdził że HDMI nie bedzie -- więc poczekajmy kto bedzie mial racje. Na poczatku z całą pewnością HDMI nie bedzie.
pozdrawiam
 
Do góry