Panasonic tx32lx500 vs jvc lt 32 s60

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
spokojnie rafaello nie zakładaj kilku takich samych tematów, my też czekamy na tego panasa i jak będzie to się napewno pojawi opinia :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zaplatalem sie...

extra
im więcej opinii - tym wieksze prawdopodobienstwo wylkuczenia pomyłki.
Lcd - byl na wystawie w Berlinie. Staralem się przyglądac możliwie uważnie - ale nie bylam w stanie zapamietac na tyle by dokonac jakiegokolwiek porównania.
Jestem zawsze w szoku jak ktoś popatrzy w biegu na telewizory i wie ktory jest najlepszy. Nie uwzględniając złącz , podłączeń i ustawien z pilota.
LCD Panasonica - chodzi extra . Ale nie wzbudzał sensacji .
JVC - pokazał Nowe LCD 37 M 60 - z nowym systemem plynności ruchu. A 32" S 60 bedą produkowane w nowym designie i w nowych kolorach.
pozdrawiam
 

rafaello

New member
Dziś oglądałem Panaonic'a lx500 na Świętojerskiej (W-wa). Wczoraj go potawili, ale niestety wiedza techniczna Pana prezentującego ... szkoda mówić. Udało mi się jednak namówić sprzedawcę, sformatować własną kartę SD i nagrać urywek jakiegoś filmu. Udało się tylko z kablówki przy wyborze najwyższej jakości (z komponent'u - brak reakcji). Jednak gdybym się mógł pobawić, to może by coś z tego wyszło, a tak to tylko mały obrazek 5x5'' po srodku ekranu ... To chyba nie o to chodziło producentowi. Muszę więc trochę poszperać na własną rękę ... i poszukać, czy się da to zrobić w trybie full-screen.

Wrażenia:

- obraz HDTV z komponentu na prawdę zrobił na mnie wielkie wrażenie !!! System Vierra w kolorach doskonale się sprawdza !!!

- stylistyka b. ładna podobnie JVC S60 (to moje własne zdanie)

- sygnał z kablówki był słaby, więc nie można tu dobrze porównać jakości obrazu, ale na pierwszy rzut oka nie jest tak źle i może spokojnie konkurować z S60. Z 3 m. coraz lepiej ... :)


W MM jeszcze nie ma (na tą Krakowską to można dzwonić 2-3 h ... bo nik nie odbiera - standard obsługi informacji nie do dopuszczenia. Jak więc sie pojawi to zobaczymy tam, jak gra ...


Jeśli macie doświadczenia z nagrywaniem na SD prośba o informację. Próbuję też ściągnąć teraz jakieś codec'i, bo mam 2 kawałki w formacie .asf (mpeg-4) Panasonic'a. Jak możecie podać link do sprawdzonych, tj. działających, będę wdzięczny.


pzdr,
 

rafaello

New member
Start kanału HD 2

ok, udało mi się ściągnąć codec: G.726 od JVC lub Sharp'a. (Panasonica nie chodzi ???)

... na PC jest full-screen, ale to zupełnie inna bajka ...

pzdr.
 
Do góry