Thomson LCD 32 LB220B4 co o nim sadzicie?

jimthree

New member
Witam
Szukam lcd, który ma 2 tunery i jedynie co znalazlem to ten thomson.
Generalnie szukam lcd 32 cale, ktory jest gotowy do hdtv, ma 2 tunery i opcjonalnie ma odlaczane glosniki. Akurat ten thomson ma wszystko czego potrzebuje. niestety nie widzialem jeszcze jak dziala.
Czy ktos z forumowiczow moze go pokrotce opisac, a moze zaproponuje cos innego?
z gory dzieki.

Jimthree
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jest w sprzedaży.
Nie zauważyłem odlącznych glośnikow , rozdzielczośc mniejsza niż konkurencji , długi czas reakcji, nie ma złącza HDMI .
Wszystko zależy jaka masz cenę - jeśli 2000 zł to warto - jeśli 5.000 zł - to nie warato
Jakośc wiem - jaka jest , ale nie wiem w jakiej klasie cenowej mam ją opisac ?
pozdrawiam
 

jimthree

New member
dzieki kiki za odpowiedz.
w ulotce do niego napisane jest, ze glosniki są na klipsach i można je odlaczyc. Co by mi bardzo pasowalo, bo i tak slucham tv przez ampli i glosniki sa mi nie potrzebne.
Obecnie mam thomsona 29dz640s, przyzwyczailem sie (i zona tez) do dwoch tunerow i przyznam sie, ze z tego nie chce rezygnowac. Cena w jaka celuje to okolo 6-8 kzl.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ojej w takim przedziale cenowym to będziesz miał duże lepszy produkt, co do 2 tunerów to jeżeli posiadasz magnetowid to razem z tv będą 2 tunery :) napisz dokładniej czy masz jakiś inny sprzęt z tunerem, i czego oczekujesz po TV.
 

jimthree

New member
Witam
Moj zestaw to amplituner + dvd firmy onkyo + tv + kablowka.
odleglosc od ekranu to okolo 2,5-3m. Chce zmienic tv na lcd. Ma to byc 32 cale. przeznaczam na to 6-8 kzl, teraz mam tv z dwoma tunerami i nie chce z tego rezygnowac bo to duza wygoda. Kupno magnetowidu nie wchodzi w gre.
Od telewizora oczekuje wysokiej jakosci obrazu i dzwieku. (do dvd). Opcjonalnie jak mozna odlaczyc (odczepic) glosniki to jeszcze lepiej, bo i tak przez nie nie slucham.
Po odkryciu waszego forum, to moglby byc przystosowany do hdtv (na przyszlosc) :) . Takie sa z grubsza zalozenia.
CZy naprawde nie ma lcd z dwoma tunerami oprocz tego thomsona?
Ostatecznie jak mnie przekonacie to moge z tego "luksusu" zrezygnowac.
 
Do góry