LCD 32" - burza mózgu !! JAKI ?

DeRyL

New member
Witam serdecznie,

Krótkie aczkolwiek bardzo dla mnie istotne pytanko:

1. Chcę zakupić LCD 32 za około 5500,00 PLN (nie więcej)
2. Myślałem o samsungu R51 tudzież coś słyszałem o najnowszym sharpie z matrycą PAL ale niestety nie znam ceny .... może w okolicach 5500 zakupie (??)
4. Sygnał z kablówki ASTER i odbiór z kina domowego (notabene jakby ktoś coiś wiedział o takowym w cenie c.a. 2000-2500 PLN to chętnie usłyszę opinie) - oczywiście do odpowiedniego TV ....
odległość to max 2,5 metra, może być też poniżej 2 metrów

Szukam od kilku dobrych dn i chcę już załatwić sprawę do końca przyszłego tygodna więc czkam na propozycje.

pozdrawiam serdecznie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
J.M. Jarre w HDTV?

witam
w tej cenie masz do wyboru dwa mocne punkty
1.TV sharp 32 P 50 z nową matrycą pAL, świetnym menu , HDMI , oraz extra jakością z extra sygnału.
Matryca jest przygotowana do TVP lub dvd bez kompensacji. Telewizor wspaniale prezentuje się przy telewizji HDTV , nawet złączem komponent.
Zaś dowolne urządzenie ze zlączem HDMI pokazuje faktyczną klasę LCD .Made in Japan.
Kupując Sharpa bierzesz udzial w programie Sharpa.
Możesz dokupic TV LCD 15 lub nagrywarkę dvd z dużym upustem

2.Samsung 32 R 51 - bardzo dobry odbiór. Czarna błyszcząca ramka, która przy naslonecznionym pokoju trochę razi w oczy, extra możliwości menu, dobra współpraca z komputerem czyni z niego mocnego konkurenta dla Sharpa. Telewizor posiada złącze HDMI. Swietnie odbiera telewizję HDTV.

Dobry sygnał z 2,5 metra - spokojnie pozwala cieszyc się z LCD 32"
Znakomitym uzupełnieniem będzie kino Yamaha w nowiutkim zestawieniu
557/357+ eltaxy za 1899 zł /2699zł detal/
to obenie najlepiej sprzedający się zestaw - prawdziwego kina.
Kino po komponencie - da Ci wspaniałą jakośc obrazu, ale również dźwięku pozazdrości Ci nie jeden.
Pozdrawiam
 

rafaello

New member
Nagrywarka DVD

Witam,
Kiki, czy zestaw "kino Yamaha w nowiutkim zestawieniu
557/357+ eltaxy " mozna gdzieś zobaczyć (m.in. na stronie ...).

Jakie kolumny radzicie do amplitunera RX-V 1500. Pokój ok 20 m2, tylne kolumny najlepiej 3-drożne (może tej samej mocy co przednie)(sprzęt pod kontem kina domowego/muzyki) ...


pzdr,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam Sharp ma progresywne skanowanie.

Co do kolumn i Yamahy dam Ci odpowiedź Jutro.
Yamaha chodzi extra-. Olbrzymie zainteresowanie potwierdza olbrzymi udzial w rynku.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
o i znalazl się Blackninja- dzięki za podpowiedź.
Mam nadzieję ,że będziesz doradzał w systemach audio. Wiem ,że rewelacyjne masz opinie na innych portalach. Dzięki .
Jeśli zajmiesz się pomocą w audio - wielkie dzięki.
Zyskamy mocne wsparcie.
Dzięki .
pozdrawiam
 

rafaello

New member
Panasonic, JVC, może Pioneer??

thks Blackninja, ale pomyłka co do DVD --> DVD jest 550 a nie 557.

ps. jeszcze jedno Kiki - czy tu chodzi o amp. RXV-357 czy 557 (może i ten i ten ...)

pzdr
 

rafaello

New member
Panasonic tx32lx500 vs jvc lt 32 s60

ok, Blackninja, to może spróbujesz dobrac mi kolumny do RXV-1500 ? tak jak pisałem wczesniej ?

Propozycje były różne, ale wskazywali najczęsciej JBL (tu nie podam specjalnie konkretnego modelu ...)

pzdr
 

rafaello

New member
czyli z linii E ... potrzebuję na razie 5.1 albo 6.1, tylko jest mały problem - w salonie mam taki zestaw mebli, że przednie kolumny musiałyby stać na meblach o wysokości ok 60 cm ...

co myslisz o E80 czy balboa ? Pewnie będa tańsze ...
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP

rafaello

New member
co kupic??/ projektor.

Bardzo Ci dziękuję,

sorry, że marudzę:

załóżmy, że na przód wziąłbym e 50, ec 35, sub e-150p. Z tyłu mam kanapę, prawie przy samej ścianie, więc czy mogę zastosować e-10, albo lepiej 3-drożne e-50, jeśli da to różnicę przy muzyce ? Zależy mi przy tym zastosowanie podstawek, jeśli takowe są to jakie ? Choć trochę dziwnie mogą wyglądać e-50 na podstawkach. Jak nie będzie wyjścia, to pewnie będzie trzeba przymocować e-10 do ściany (na wysokości ok 90 - 100 cm ...).

Dziękuje za odp. i prośba o informację o cenie takiego zestawu :)

pzdr,
 
Do góry