Porada w zakupie LCD 26''

adambujak

New member
Witam serdecznie ekspertów.
Za 2 miesiące mam zamiar kupić LCD 26'' lub 30'' na większy mnie nie będzie stać bo trzeba zrobić jescze remont całego mieszkania :)
Będę głównie oglądał filmy z kompa i telewizję z tunera cyfrowego POLSAT. Myśląłem że podłącze kompa do tego LCD przez DVI ale lepiej by było chyba przez Component bo przez CHINCH chyba odpada, bo sygnał będzie chyba kiepski i obraz może być do bani.
Tuner podłączyłbym też przez Component. Widziałęm takie kable za 150 PLN które przerabiają sygnał z EURO na Component i obraz jest ponoć rewelacyjny.
Tuner będzie pod TV a komp w innym pokoju wieć długość kabla z kompa do TV będzie w granicy gdzieś 10 m max.
Dużo czytałem to forum i widzę że wszyscy chwalą SHARPA i inne modele JVC ale one są troszkę dla mnie za drogie.
Myślałem o
SAGEM AXIUM™ HD-L27 - widziałęm na własne oczy i obraz mnie powalił był naprawdę rewelacyjny, super kolory jasność itd.
pełna gama wejść i dobra cena bo mam kumpla co może go załątwić w dobrej cenie.
Drugim wyborem jest
Hyundai Monitor LCD-TV HQL260WR 26"
tego na oczy nie widziałem ale parametry na całkiem całkiem no i mogę go sobie sam sprowadzić po korzystnej cenie.
Ogólnie chciałbym przeznaczyć coś około 3000 PLN.
Acha jest jeszcze KODA LCD KTV 3016 co także jest ciekawą propozycją i ma jeszcze w zestawie uchwyt do mocowania na ścianie bo jak tak właśnie zamierzam i cena jest dobra.
Bardzo proszę w miarę waszych możliwości jak możecie to pomóżcie mi bo niechciałbym potem czegoś żałować.
Przepraszam że się tak rozpisałem.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Oj nie polecam takich LCD, oczywiście jeżeli obraz jest dla Ciebie zadowalający to nie ma co się zastanawiać, napewno zmienił byś zdanie gdyby postawić obok siebie 2 ekrany.

Co do samego zakupu to za 2 miesiące to pewnie wszystko się pozmienia, także spokojnie poczekaj.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam - Nie znam żadnego z tych LCD .Nazwy znam ale nigdy nie testowałem.
Pamietam po poprzednich zakupach w MM - sporo ludzi pisze posty zco zrobić
Niska cena nieusprawiedliwia niskiej jakości. Jeśli masz kupić po to żeby mieć - odpuść.

Ale widzę ,że jesteś przygotowany do zakupów informacyjnie jak mało kto.
Najlepiej wypadnie w tej konfrontacji / zdecydowanie/ JVC 26 C 31
3999 zł , warto jeszcze sprawdzić model Samsunga - 26 A 33
i nowe modele Samsunga i Sharpa - wejdą we wrześniu 26 P 50.
Poniważ masz czas - śledź sytuację a przed zakupem daj znać. Masz super urządzenia ktore powinieneś dobrze wykorzystać i cieszyć się extra obrazem .
polsat , komp i wymienione złącza powodują ,że powinieś być super zadowolony :D
pozdrawiam
 
Do góry