LCD 32"-POMOC W WYBORZE-DO 15 TYS ZL

dudixim

New member
NOWY SHARP LC-37P50E - jak to jest z tym HDTV Ready i 60000h

Witam

Od kilku tygodni juz krece sie po sklepach i sam juz nie wiem co wybrać.Jestem w tym dobrym połozeniu ze moge przeznaczyc znaczne srodki finansowe na zakup (do 15 tys zł ) tylko nie wiem co wybrac.TV ma mi słuzyc do odbiru sygnału z kablowki (Multimedia ) Filmy na DVD oraz Video z twardym dyskiem LG .Monitor bedzie oddalony odemnie o 2,5 m wiec ustaliłem ze to bedzie 32 " LCD (chociaz myslałem o 35 "-plazma -JVC PD-35B50).Waham sie miedzy Panasonic TX-32LX500 a JVC LT-32S60.Najwazniejsze kryteria wyboru przy zakupie to.....obraz a na drugim miejscu Design .
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jaki telewizor JVC, Panasonic do 2000 zł ?

Jeżeli szukasz 32" to napewno dobrze mierzysz, niestety ciągle nie widziałem jeszcze lx500 więc nie znam jego możliwości, jeżeli chodzi o JVC to ma bardzo dobre parametry, zachęcam do obejrzenia modelu C50 nie posiada wejścia HDMI ale wg wielu osób odbiera troszke lepiej od s60. Oczywiście wszystko kwestia gustu i preferencji. Napewno S60 i C50 są produktami godnymi polecenia.
 

artpark

New member
tylko LCD

Witam,
Też planuję zakup czegoś podobnego - ale wkórza mnie, że LCD są tyle droższe od plazmy choć technologia droższa nie jest. W plaźmie obraz ma jepsze parametry - tylko to migotanie wyklucza oglądanie z bliska! Wydaje mi się, że wkrótce LCD będą lepsze i tańsze - więc może jeszcze trochę poczekać? Mam pytanie jak oblicza się przekątną z odległości patrzenia - i czy dotyczy to wszystkich typów TV?
Pozdrawiam Gdynianin
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Odległość jest zależna od klasy telewizora, ponieważ na JVC możesz zdecydowanie bliższej odleglości oglądać komfortowo kablówkę czy cyfrę niż na samsungu.

Nie ma szacunków, że ceny spadną o tyle i tyle, całyczas wchodzą nowe generacje które zastępują stare i są w stosunku do nich droższe, napewno obniżka będzie systematyczna do pewnego progu, szacunkowo do świąt ma się utrzymać tendencja spadkowa cen.
 

artpark

New member
Urządzenia o rozdzielczości 1080 x 1920 (Plasm,LCD,Projek

ar2 napisał:
Odległość jest zależna od klasy telewizora, ponieważ na JVC możesz zdecydowanie bliższej odleglości oglądać komfortowo kablówkę czy cyfrę niż na samsungu.

Nie ma szacunków, że ceny spadną o tyle i tyle, całyczas wchodzą nowe generacje które zastępują stare i są w stosunku do nich droższe, napewno obniżka będzie systematyczna do pewnego progu, szacunkowo do świąt ma się utrzymać tendencja spadkowa cen.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
32 LX 500 jeszcze nie widziałem
na dzień dzisiejsz JVC znacznie przeważa .
Ostatnie pokazy też to udowodniły. Opinie prawie wszystkich oglądających są podobne.
Jedynie Panasonic dostawał extra opinie gdy słońce padalo na ekran.
Za kilka dni wchodzą TV Sharp - 32 p 50 - nowości .
pierwsza matryca palowska- sprawdzimy też jakość.

Powiedz /musisz/ jaka odleglość od telewizora
i jaki sygnał - to są dwa najważniejsze pytania i odpowiedzi.

w cenie którą podałeś najlepiej zagra JVC S 60 -Najlepszu tuner, /wzmocnienie/ najszybsza matryca, najszybszy procesor, naturalne koloru , wszystkie złącza potrzebne do HDTV + HDMI.
W tej klasie cenowej = 6800 zł nic lepszego nie znajdziesz

Możesz poczekać dwa dni - dokonamy testów nowych Sharpów 32 P50. / 6499 zł/ - ekstra cena.

Jeśli masz preferencję do Panasonica - weź 32 LX 50 6399,-
też będziesz zadowolony.

Jeśli jesteś zdecydowany na zakup - zamów dwa interesujące Cie odbiorniki i w domu sam wybierzesz ten , który Ci bardziej pasuje.
pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
z tym spadaniem cen to będzie tak (wg mnie) że w święta może zacząć drożeć z powodu większego poytu od podaży ale to wszystko to są własne przemyślenia oparte na prognozach różnych firm
 

janunio

New member
Bez reklam
http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le40r51b.asp

Rozdzielczość 1366x768
Stopa jasności 500 cd/m2
Stopa kontrastu 800:1
HD ready
Kąt widzenia - 170 stopni w pionie i poziomie
Progresywne skanowanie
PIP - 1 tunery
MMC(My Color Control)
Dynamiczna stopa kontrastu 3000:1
Brightness Sensor +
DNR (Cyfrowa redukcja szumów)
DNIe ( Digital Natural Image engine )
Złącze HDMI
SRS TruSurround XT, Dźwięk 5.1ch na 2 głośnikach
2 x 10 W
Telegazeta 1000 stron
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro będziemy testować następcę R 51 - Czyli nowy model Samsunga 32 R 31 - sprawdzimy jak wypada przy Nowym /b.ladnym/ TV LCD Sharpa 32P50. oraz przy najlepszym modelu JVC i Panasonica.
pozdrawiam
 

artpark

New member
może za półroku Cisco kupi

Proszę daj znać gdy będzie już realnie dostępny:
40 calowy TV LCD czytający 1020i za podobną sumę!
Jak myślisz kiedy to może nastąpić ?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Polskie ceny będą napewno wyższe, co do dostępności to też za szybko nie będzie pewnie :?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dysponując tą kwotą warto nie zapominać o HI END w tv LCD
Sharp 32 GRD1 - obecna cena jak za ten telewizor jest bardzo niska 9999/datal 17.999/ Jeden z dwoch telewizorów w Europie przygotowany do DVB.
Profesjonalny wygląd. Olbrzymie możliwości regulacji / żaden na rynku nie ma takich / nawet każdym kolorem oddzielnie/.
Na świecie jest uważany jako wzór . Jak jednostka miary w Luwr. Do niego porównuje się inne telewizory.

www.sharp.co.uk
Poproś o pokazy w domu i na spokojnie sam dokonasz wyboru/np2-3 różne egzemplarze/
gg 2868228
pozdrawiam
 

janunio

New member
Bez reklam
Oba móje SAMSUNGi maja taką regulację !
23" seria 51 a także 46" LW46G15W
Jak można coś takiego pisać !
opcja : kolory urzytkownika - regulacja dokładna
 

paradygma

New member
jak zalezy cie na wysokiej klasie sprzetu to proponuje LOEWE Xelos A32 DVB-T, telewizor w pelni przygotowany do DVB-T, posiadający certyfikat HD READY. Naprawde polecam!!!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Znam zasady regulacji LCD Samsunga - i nie jest to to samo.
Nie masz podanych kolorów na ekranie fizycznie - znikają one wraz z regulacja koloru. Widać czy pokrywa się to z potrzebami użytkownika.
Co do oceny produktu opisy zdjęte ze stron UK.
TV Loewe to też b.wysoka klasa.
pozdrawiam
 
Do góry