Telewizory LCD-awaryjność

valdi65

New member
Witam
Chciałbym dowiedzieć się na temat telewizorów LCD,a konkretnie Samsung LE32R51B.Interesuje mnie jak sie ma żywotność matryc LCD do CTR jak również awaryjność.Mam zamiar nabyć wyżej wymieniony TV co myślicie o nim,czy może ktoś posiada ten model.Prosiłbym o konkretne i szczere opinie.Z góry dziękuje,Pozdrawiam Valdi 65 :D
Sorki zapomniałem dopisać co uważacie o takiej konfiguracji:
LCD LE32R51B
DVD SAMSUNG HD 745
Odległość od TV to:eek:koło 3m
Sygnał TV telewizja kablowa
Najbardziej zależy mi na jakości obrazu z DVD
Telewizje oglądam bardzo żadko ale nie wykluczam w przyszłości telewizji HDTV. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor b.dobry do DVD - jeśli dysponujesz 745- musisz być zadowolony a 3 metry bedzie super. Gorzej przy kablówce . Będzie smużyć. Choć tu 3 metry rozwiązują część problemów. Nie wszystkie programy w kablówce chodzą tak samo.
dobra cena dziś to 5489 zł brutto .
Jeśli nie masz więcej kasy - to najlepszy wybor w tej cenie.
HDTV - bedzie chodził b.dobrze.
Jeśli chcesz z mocniejszym tunerem - najlepiej sprawdza się
JVC S 60 /hdmi - w tej klasie cenowej/.Obroni się przed słabą kablówką / ma lepszy czas reakcji/. Ale jest znacznie droższy 6800 zł - dobra cena na dziś.
pozdrawiam
 

valdi65

New member
Dzięki Kiki za zainteresowanie moim tematem :) .O telewizorach JVC słyszałem i czytałem dużo pozytywnych rzeczy między innymi u was na forum,ale w moim przypadku na dzień dzisiejszy bariera cenowa nie do przebicia.Co myślisz o wstrzymaniu z zakupem TV,z tego co zauważyłem ceny spadają (Samsung LE32R51B) niedawno kosztował 65,000zł-dziś 54,000zł.Pozwolisz że wróce do wcześniejszego tematu mianowicie (awaryjność TV LCD) upieram sie przy tym temacie(dla mnie olbrzymia kwota).Chce sobie zaoszczędzić zgrzytu zębów i płaczu.Jak myślisz czy wybrać TV tradycyjny CRT???,czy wogóle jest sens pachania sie w starą technologię???.Pozdrawiam VALDI 65. 8)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są różne teorie. Tu musisz zdecydować sam.Albo jeszcze kupić extra CRT /duże obniżki/ i czekać na full hd /kilka lat/. Albo kupić lcd pamiętając o podstawowych zasadach.
O awaryjności wiem nie wiele. Nie docierają do nas -wiec chyba jest ich nie wiele.
Zdecydowana wiekszość ludzi przechodzi na nową technologię. Ale są tacy którzy zostają przy starym.
Ja wybrałem LCD.
pozdrawiam
 

valdi65

New member
"Albo kupić lcd pamiętając o podstawowych zasadach"-czy mógłbyś mi jaśniej wytumaczyć co masz na myśli,jeżeli sie zdecyduje na co mam zwrócić uwagę.Piszesz o dobrym CRT czy masz swojego faworyta??(dobrze że by miał wejście DVI LUB HDMI).
 
Do góry