JVC LT37DS6BJ nowosc

bartezz

New member
witam wszystkich.
Co mozecie powiedziec o tym lcd??
W polsce nazwa bedzie na pewno inna gdyz jest to model przystosowany do rynku UK. Ze wzgledu na zintegrowany tuner.

http://www.hiwayhifi.com/site/product.asp?section=2&cat=37&sub=148&prod=25071

Wart jest zwrocenia na niego uwagi??
Zamierzalem kupic plazme 42 B50 ze wzgledu na wielkosc ale ten lcd ma 37 cali co mnie w pelni zadowala i czyta HD. Jak to ma sie do jakosci obrazu.wiem jak gra JVC 32C50 dla mnie rewelacja jezeli ten odbiera tak samo jak poprzednik z mila chcecia go kupie w koncu 32 cale

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
37 cale JVC - na razie wiodomo ,że wejdzie koniec września .Cena jest na razie za wysoka.
Bedą dwa modele na Europę 37 M 60 i 37 S 60 .
Jakość extra - w stosunku do konkurencji.
Na dziś polecam 32
pozdrawiam
 

bartezz

New member
Chyba Ciebie nie zrozumialem. Podalem link do tego tv JVC LT37DS6. A ty mi piszesz ze wejda na rynek we wrzesniu. MOge rozumiec to jako ze to sa inne LCD?? Niz ten moj przyklad. Mozesz dokladniej spojrzec na parametry LT37DS6 i napisac co o tym sadzisz. Lcd 32" to chyba troche za malo jak dla mnie myslame na poczatku o plazmie JVC 42B50 ale znalazlem wlasnie ten model 37 cala i nie wiem co mam wybrac. Boje sie kupic nie majac mozliwosci zobaczenia jak gra na wlasne oczy. Widzialem 32C50 i jestem mile zaskoczony. Lcd 37'' moze grac zdecydowanie gorzej a wtedy bylbym bardzo zly ze nie kupilem tej plazmy tylko lcd.

Pozdrawiam
 

bartezz

New member
czyli nie warto kupowac tego lcd?? i lepiej kupic plazme 42B50?? co ot ym sadzisz?? poniewaz zalezy mi na wielkosci ekranu a 32 cale nie robie na mnie wrazenia
 

pedro1

New member
Re: xbox 360 zapomnij

Niestety , ale plazma JVC PD-42B50 też tego formatu nie obsługuje , tylko 720p/60Hz i 1080i 50/60Hz
Lepiej poczekać dwa miesiące i kupić LT-37M60 lub LT-37S60 ,
jeśli tobie zależy na firmie JVC i korzystaniu z tego formatu.
A przy okazji i tak ten format wpełni by się nie sprawdził , jeśli chodzi tobie o HD , ze względu na małą roździelczość matrycy wynoszącą 852x480 , takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jaki telewizor projekcyjny ?

Jeżeli wybierałeś między LCD 37 a plazmą 42b50 to zdecydowanie lepiej poczekać na LCD tak jak słusznie zaznaczył pedro kolosalna różnica rozdzielczości, i inne cechy jak bardziej dopracowane zarządzanie kolorami czy istotne wejście HDMI.
 

bartezz

New member
Wizualizacje

ale niewiadomo jaka bedzie cena tych lcd. a ja nie zamierzam wydac wiecej jak 15000.

JVC PD 42 X 50 a co powiecie o tej plazmie . moim zdaniem druga na rynku za pioneerem. i cena mi odpowiada 10000. bedzie lepsza od lcd. na forach zbiera same pochlebne wypowiedzi wieksza rozdzielczosc niewiele odstepuje od lcd .
co wy na to. lcd czy ta plazma??
 

pedro1

New member
trzeba było odrazu tak mówić ,
za 15000zł to można kupić Pioneera

PDP-435XDE ok. 14500zł
PDP-435FDE ok. 11900zł

i troche kasy jeszcze zostanie , nie ma nad czym się zastanawiać ,
a w/w model JVC też 720p/50hz nie obsługuje, a z Pioneerem masz spokój , ma wszystko czego potrzeba , no i ta jakość obrazu.
 

bartezz

New member
dzwonilem dzisiaj do JVC. I sparawa wyglada nastepujaco. LT37DX6 to jest to samo LT37M60 . I na terenie uk wystepuje pod taka nazwa.
pozdrawiam
 

bartezz

New member
tak zgodze sie z Toba pioneer jak dla mnie jest rewelacyjny ale cena robie swoje . Mam do wydania ok 15 tys. Ale jezeli kupie plazme JVC zaoszczedze blisko 5 tys. A te pieniadze moge wydac na co innego np dvdhd lub tuner satelitarny.A jak dla mnie JVC gra bardzo ladnie. Jestem juz pewnien ze kupie cos z JVC tylko nie wiem czy LCd czy plazme. Jestem posrodku i nie wiem co mam wybrac. moze doradzicie mi?? W ciagu tyg musze podjac decyzje bo bo znalazlem tanie zrodlo. Plazma JVC PD 42x50 cena ok10 800 a LCD 37" 9000.
 

pedro1

New member
Telewizory LCD-awaryjność

bartezz napisał:
dzwonilem dzisiaj do JVC. I sparawa wyglada nastepujaco. LT37DX6 to jest to samo LT37M60 . I na terenie uk wystepuje pod taka nazwa.
pozdrawiam

nie DX tylko DS to po raz

a po dwa , to zgadza się te dwa modele są takie same pod względem wyposażenia i funkcji poza małym wyjątkiem ,
a mianowicie wersja na rynek angielski nie obsługuje formatu 720p/50Hz , bo poprostu go nie potrzebuje ( tam częstotliwość sieci wynosi 60Hz ) , dlatego ma inne oznaczenie i przeznaczona jest na rynek angielski i nie występuje na innych rykach europejskich , ze względu na brak w/w formatu.

A co do drugiego postu , jeśli się już zdecydowałeś na JVC to weź LCD , tylko że z rynku poza Anglią model z obsługą 720p/50 kosztuje ok 2600-2700 Euro , a jeśli nie masz zamiaru używać tego formatu to weź wers. ang.
 

bartezz

New member
dzieki za odpowiedz

oto co uslyszalem od jvc:
"sa to te same modele roznica miedzy nimi polega na IDTV czyli dekoderach telewizyjnych montowanych do tv przeznaczonych na rynek uk. dajace mozliwosc bez dokupowania dodatkowego tunera do odbioru darmowej telewizji"

nic mi nie wspomnieli o braku tego formatu ale wierze tobie
\
pozdrawiam
 

bartezz

New member
dzieki za odpowiedz

oto co uslyszalem od jvc:
"sa to te same modele roznica miedzy nimi polega na IDTV czyli dekoderach telewizyjnych montowanych do tv przeznaczonych na rynek uk. dajace mozliwosc bez dokupowania dodatkowego tunera do odbioru darmowej telewizji"

nic mi nie wspomnieli o braku tego formatu ale wierze tobie
\
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z odległosci 4 m - i więcej Plazma bedzie chodzić lepiej , w końcu ma znacznie lepszy czas reakcji od LCD.
Słaby sygnał to też lepsza strona plazmy, no i rozmiar.
Znacznie większe wrażenie sprawia plazma 42" niż 37"
Px 50 to też większa rozdzielczość 1024 - no i jeśli kosztuje u Ciebie 10800 - to extra cena.
Jeśli bedziesz podlączał extra sygnał - to mimo wszystko wieksze wrażenie zrobi 37" LCD - na oglądających. i nie bedziesz musiał siedzieć daleko od ekranu.
HDTV - Cie wyleczy
pozdrawiam
 
Do góry