Philips LCD 32PF4320 - warto??

Hulk

New member
Witam!
Widziałem w sklepie Philipsa LCD 32pf4320?? Powiem szczerze, że pewnie byłbym nim zainteresowany, ale jestem laikiem w tym temacie.. Co sądzicie o tym telewizorku?? Warto go kupić? Pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
why ???

Kilka minut temu - Randka w Ciemno - podłączone TV LCD Panasonic , LCD 26 JVC , LCD 26 Samsung.
W zależności od odległości od ekranu - oraz lepszy lub gorszy.
Na pierwsze miejsce wysuwa się JVC- piękne kolory, nie nakładają się fale przy zmianie kolorów.Extra odbiera też Panasonic. Ale Samsung chudzi też dobrze. Jeśli staniesz 4 m od ekranów -chodzą wszystkie ekstra.
Philipsa tego jeszcze nie widzialem - ale poprzednie mazały znacznie więcej niż konkurencja./przy sekwencjach szybszego ruchu/. Nie wiem jaki wpływ mają matryce LG.
pozdrawiam
 

jlesien

New member
Zdecydowanie poleciłbym Panasonica, JVC czy nawet Samsunga w stosunku do Philipsa. Proponowałbym jednak zwrócić jeszcze uwagę na telewizory oparte na panelach SHARPA tj. SHARP oraz LOEWE. Telewizory SHARPA oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach, poza wysoką jakością obrazu HD, nieźle radzą sobie z klasycznym sygnałem niskiej rozdzielczości. Bardzo ciekawą ofertę ma LOEWE, które gratis dokłada nagrywarkę DVD. W przypadku odbiorników LOEWE oprócz wyśmienitego panela, zastosowano rewelacyjną elektronikę oraz ciekawy design. Jeśli masz możliwość odwiedzenia naszego salonu (Pabianice), serdecznie zapraszam, będziesz mógł porównac i ocenić telewizory, a wybór należy wyłącznie do Ciebie.
pozdrawiam
 

rafaello

New member
ważna informacja MPEG 4 do MPEG 2

Ten tv (jak również *7320) 32pfto "okrojona" wersja 32pf9976/86. Przy kablówce snuży, nie ma złącza hdmi ... Ja bym go nie brał. Na razie stawiam na JVC

:)

pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widzialem różne , najróżniejsze LCD - siedzialem przy nich godzinami aby faktycznie ocenić ich jakość. Zbieram opinie z rynku od użytkownikow. Wszyscy są super zadowoleni. Najbardziej dziwi ich ,że w domy extra pracuje na TVP.
 

kwasny3

New member
A co powiecie o Philips 37PF9986. Odlądałem w MM tego Philipsa, obok zachwalanego przez Was JVC c50 i Sharpa 32 cale.
Sygnał z kablówki ( na wszystkich mecz piłkarski z niemieckiej tv a potem film na TVP1)i ...........zwątpiłem. Obraz na JVC dużo gorszy od Philipsa. Czy ktoś potrafi to wytłumaczyć?
Cena Philipsa na allegro ok.11ooo. Nie znam się na tych różnych wejściach , wyjściach , być może w tym jest "pies pogrzebany" proszę o radę.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
No wytłumaczyć, to raczej Tobie nikt nie wytłumaczy ponieważ tylko Ty to widziałeś :), jeżeli podobał się Tobie ten Philips i zastanawiasz się nad zakupem to się cieszyć a nie szukać dziury w całym, nie wszystkim przecież będzie się podobać jeden model, jednego producenta, bo to by bylo chore.

Ten LCD ma dobrą rozdzielczość i posiada wejście cyfrowe (DVI) także jeżeli chodzi o osprzęt jest OK.

Lecz nie polecam allegro w sprawach RTV, szczególnie drogich.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
allegro -kupujesz od prywatnego osobnika,
1.Nie dostaniesz faktury /prawie zawsze -są wyjątki ale znacznie drożej/
2.Nigdy nie wiesz co z gwarancją?
3.Możesz mieć gwarancję ktorej nie honorują w Polsce -radź sobie sam.
4.Jesli sprzęt uszkodzony a gwarancja jest u dostawcy - bez obawy wysyłasz np.plazme?
5.Towar pochodzi z różnych źródeł .
6.Jeśli Twoj dostawca się zwinie -zostajesz sam ze swoimi problemami.
7.Nie zawsze wiesz czy sprzęt jest nowy.
8.Masz ograniczone możliwości prawne.
9.Sporo kupujących ma zastrzeżenia do jakości obiecywanej przez dostawcę.

Porownanie różnych lcd jeśli chce się wyróznić model , to żadna rewelacja- wystarczy podłączyć innymi przewodami.
JVC tam gdzie jest normalnie podłączony- jest nie do pobicia ale zawsze decyduj o swim wyborze sam .
pozdrawiam
 

rafaello

New member
Moi drodzy, chciałbym tu zauważyć, że porównywanie sprzętu ze sklepów t.j. Media Markt czy centra handlowe może wprowadzić użytkownika w błąd. Sam mam znajomego, który w jednym z "salonów" podłącza sprzęt. 1 źródło kontakt to tv z hdmi, potem rozdzielnik na resztę sprzętu - na tych pozostałych obraz nie do oglądania (oczywiście z bliska). Powyżej wymienione Philipsy oglądalem w centrach i sygnał do JVC szedł przez Philips'a ... Mimo tego JVC wygrywa ... To jest jakis fakt.
 
Do góry