proszę o pomoc lcd jvc

wlodek1956

New member
Co to jest za film MADAGASKAR

Witam ! jestem nowy na forum i planuje kupno lcd jako telewizora obsługa DVD , i w przyszłości hdtv. Wszyscy chwalą JVC30C50 mam pytanie co oznacza wejście komponent kompatybilne z ....HDTV ? czy bedę miał możliwość podłączenia i dvd i ewentualnie tunera hdtv bo oile zrozumiałem to nie są DVI czy HDMI? Ostatnio drepczę po salonach Wrocławia i kiszka bo obraz super z płyt demo a z kamery dv słabiutko.
Pozdro wlodek.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Komponent kompatybilny z HDTV - pewnie chodzi o to że telewizor będzie wstanie wyświetlić HDTV przez wejście komponentowe, ponieważ nie wszystkie użądzenia posiadające takie wejście są wstanie wyświetlić obraz HD.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TV LCD JVC - to telewizor -wypieszczony..Zawsze jest tak z pierwszymi seriami.
TV LCD 32 C 50 - to extra odbiornik. Najlepiej gdybyś mógł porownać sam z innymi. Wszyscy użytkownicy są bardzo zadowoleni. Jakość wrzucona z HDTV - powala na kolana.
Ale rownież z TVP , dvd - extra. taka jest ocena wszystkich użytkownikow.
pozdrawiam
 

arylian

New member
Też zastanawiam się na tym LCDekiem, ale nurtują mnie dwie kwestie. Czy moj PHILIPS LX8500SA nie będzie słabszym ogniwem z tego tandemu. Polecacie jakieś lepsze dvd czy PHILIPS wystarczy ? Czy wykorzysta wszystkie możliwości tego JVC ? I jeszcze jedno - Jak działa komp z tym LCD ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Twoje DVD bedzie chodzilo super.
Kom chodzi rewelacja. Jeśli ściągnąłeś film HDTV - to bedziesz przecierał oczy ze zdumienia.
Najważniejesz jednak ,że super chodzi z TVP.
pozdrawiam
 

jlesien

New member
A może warto pomyśleć o SHARPIE 32GD1E - najbogatsza wersja z DVB-T z acenę poniżej 10000 zł. brutto ??
A może nowa oferta LOEWE XELOS A32 ?? Teraz nagrywarka DVD gratis ??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Xelos z nagrywarką - ale w znacznie wyższej cenie niż bez niej.
Sharp też extra. Ale w porównaniu z JVC - nizej. Sprawdź samemu. Mysmy ćwiczyli ostro . A i cena wysoka .
pozdrawiam
 

pecil

New member
Czytam o tym JVC C 50 i zbiera extra oceny. Sprawdzilem - nic nie przesadzone. Wszystkim się podobały , dobrze ,że JVC robi takie pokazy. Łatwiej ocenić tym bardziej ,że były też inne firmy na pokazach. Dopiero widać różnicę . Na piśmie wszystkie grają super. Dopiero na własne oczy widać rożnice. Gdyby cena , ale mam ciut mało kasy.
Podobał mi się też Philips , ale nic nie wiem o nim. Mowili ,że siedzi w nim LG - czy to prawda?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ciężko powiedzieć, że siedzi w nim LG ponieważ obie firmy połączyły swoje siły w niektórych dziedzinach i matryce są robione przez firmę LG.Philips
 

Yaro

New member
za kilka dni w sobotę 9 lipca umówiłem się w Olsztynie na test 26tek i 32jek LCD JVC C50/S60, Sony M1 i Loewe.......
z jednym z nich wrócę do domu.............
Wybieram się specjalnie tam aż z Lublina, "dzięki" "kiki" który zachwyca się obrazem produkowanym przez LCD JVC.
Zawsze byłem fanen TV Sony i zamierzałem ponownie nabyć tym razem LCD tej firmy.
'kiki' "namieszał" mi w głowie /może i dobrze/ poszukałem u mnie w miescie JVC znalazłem tylko i to w chorej cenie /w MM/ 26 c50 no i.......zapaliła się lampka w mojej głowie. Rzeczywiście c50 odbiera świetnie! A wiecie jaki sygnał mają w marketach tymu MM - mają kiepski. Pomimo złego sygnału 26c50 odbierało przyzwoicie jako jedyne!
Chcąc być do końca zadowolonym z zakupu postanowiłem sprawdzić w/w tv jednym miejscu w jednym sklepie . Sprawdzić z sygnałem z sat C+, HDTV i DVD.
O wynikach mojej wyprawy poinformuję zaraz po powrocie z Olsztyna...........poświęcę się dla dobra przyszych właścicieli dobrych TV LCD
Pozdrawiam
Jarek
 
Do góry