co wybrać

Roy

New member
zastanawiam się nad telewizorem LCD:
Samsung LW32A41B cena w sklepie obok 5990zł
oraz
LG RZ23LZ50 cena 5499zł
za Samsungiem takie detale jak pamięć gazety na 200 stron i PIP
za LG cena i kontrast 1200:1 choć w Media MArkt mówią iż to nieprawda i jest na takim samym poziomie jak inne tego typu czyli ok500:1 tylko producent tak dziwnie liczy ;)
co radzicie?
może Grundig Xentia 32 8Z-7410 lub Sharp LC32GA5E? nie wydają mi się lepsze w dodatku droższe - 6990zł
JVS za ok 9000 to raczej za drogo - wolałbym tyle nie wydawać

z góry dzięki
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ja bym się skłaniał ku samsungowi, niestety nie widziałem grundiga, ale po nim raczej bym się za dużo nie spodziewał, Samsung przy antenie odbiera przyzwoicie, DVD dobrze, LG wg mnie dużo więcej mazało przy antenie, natoniast przy DVD poroownywalny obraz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cana na Samsunga to 5250 -zl .Możesz zaoszczędzić trochę grosza. Ja bym był za Samsungiem. Troche go męczyłem . Na HDTV chodzi rewelacja/DVI/ z TVP wymaga dobrego sygnału.
daj znać zobaczymy co można zrobić z ceną .
 

Roy

New member
kupiłem Samsunga LE32R51B - był w tej samej cenie co starszy model :D
od razu wziąłem też kino domowe JVC TH-S8
i już mnie wkurzyło na starcie bo mi pchnęli w MM z uszkodzoną jedną kolumną, brudnym gł. niskotonowym i brakiem instrukcji po polsku i angielsku oraz bez kabla do podłączenia gł. niskotonowego
musiałem jechać z interwencją i załatwiać
teraz właczyłem i też mnie szlag trafia bo kupiłem kabel component i kicha - nie współpracują ze sobą mimo iż Samsung ma HD ready
zastanawiam się czy wymienić kino na innego producenta, mimo iż słyszę że to b. dobry sprzęt czy zostawić podłączenie przez Euro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ciekawe ile dałeś ?
Po euro chodzi słabo - sorry. Nie wiem czy coś wskurasz? w MM. Wczoraj obejrzalem ten model i obraz z TVP mi nie odpowiadał. Wydaje mi się ,że ma trochę gorszy tuner.
THS 8 gra extra - tylko ciekawę za jaką cenę ?
Ale jeśli jesteś zadowolony to zdecydowanie najważniejsze.
Trzeba było spawdzić czy LCD chodzi we wszystkich rozdzielczościach.
pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
:shock: jak kupiles w MM to pewnie troche w dodatku przepłaciłeś, no ale cuż...
 
Do góry