the best lcd w przystepnej cenie-sondaż

toma

New member
Witam serdecznie forumowiczów i zapraszam do głosowania co przy okazji pozwoli innym wybrać coś dla siebie odpowiedniego.
Moim faworytem w cenie przystępnej jest nowy Panasonic TX-32LX500F.
P.S po cszym poznajecie że lcd ma przesuwany pixel?
P.S 2 Mój faworyt chyba ma-jest tam kontrola pixel, to chyba to.
Pozdr,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie widziałem jeszcze tego Panasonica. Ale z obecnych zdecydowanie najlepiej chodzi JVC 32 C 50 i to nawet z polskiej telewizji. Kolory rewelacja , szczegóły -też extra
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
mogłeś założyćankiete do pytania na forum wtedy by był sondaż :p co do ekranu to jeszcze nie widziałem tego Panasa wg mnie JVC 32C50 narazie najlepszy ale na dniach zobacze samsunga 46 FULL HD to pewnie zmienie zdanie :twisted:
 

max

New member
Dziś oglądałem 32" LCD Xelos antracyt. Olbrzymie możliwości , bardzo dobrze odzwierciedla szczegóły ,mnostwo ustawień , duża rozdzielczość , ładny spokojny desgn, bogate wyposażenie - no i ta cena 8999 , choć tylko w jednym sklepie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś do grona można dolączyć nowy model 32" Sharpa. Spokojny wygląd , nie rzucający się w oczy. Przy progresiw scan ostro rysuje sceny. Dobry dźwięk . Dużo więcej szczegółów niż na tv lcd 32 Samsung / w tej samej cenie/ .
 

antek

New member
Chce kupic Samsung LW32A33W bo jego przystepna cena 6700 do mnie bardzo przemawia. Prosze powiedzcie co o nim sadzicie- opinie ludzi ktorzy naprawde moga cos powiedziec i znaja sie na rzeczy beda najmilej widziane. Jezeli odradzacie tego modelu to co polecilibyscie w najbardziej zblizonej cenie? To nie ma byc TV na sto lat, tylko na nastepne 3-4 lata dopoki nie zbiore kasy na cos lepszego. Dzieki.


Antek z Wawy

 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witaj

W tej półce cenowej w tej chwili nie dostaniesz lepszego produktu, sympatyczny design, dobra rozdzielczość matrycy no i cyfrowe wejście wideo. Widziałem jak odbiera, troszeczke traci do najlepszych, ale nie ma się czego wstydzić można bez żadnych problemów oglądać zarówno HDTV, DVD, jak i sygnał z kablówki.


Pozdrawiam
 

antek

New member
Wielkie Dzieki za odpowiedz. Cieszy mnie Twoja pozytywna opinia na temat tego TV. Wczoraj znalazlem na necie jeszcze Sharpa LCD LC-43GA5E za 6999zl i to mnie troszeczke wytracilo z tropu w zwiazku z tym zakupem. Sharpy podobno sa liderem w produkcji matryc LCD. Problem jedynie w tym ze nie wiem jakiej generacji jest ta matryca no i nie ma zlacza HDMI.. Co w zwiazku z tym?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
dzieki za odpowiedz

Owszem sharp ma dobre modele, ale raczej tego bym się wystrzegał jak ognia, odbiór jest powiedzmy ... bardzo niezadowalający.

Jeżeli chodzi o DVD to raczej widze to troszke inaczej, jeżeli masz DVD i chcesz jakieś ciekawsze, to nie brał bym tego, tylko poczekał bym jeszcze z miesiąc na odtwarzacze, które będą czytać pliki w formacie WMV-HD i zakupiłbym takie, dzięki temu mógłbyś cieszyć się HDTV :) (będą kosztować chyba ok. tyisąca czterystu, ale to na początku)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wymieniony przez Ciebie Samsung chodzi dobrze ale daleko mu do JVC 32 C 50. / 9999,-/ Od Samsunga o wiele lepiej chodzi 32" Loewe 8999,- - w sklepie dla idiotów 15999.
SHarp - wymieniony model - póki co - nie !!!
 

antek

New member
Wszystko fajnie, napewno LOEWE jest lepszy, tutaj nie mam watpliwosci- ale nadal musialbym zaplacic o 2800zl wiecej za niego, a to jest duza roznica w cenie.

Tego Samsunga udalo mi sie wczoraj zakupic, jestem z niego bardzo zadowolony - GORACO POLECAM, w tej cenie go nie przebije nic! ale spieszcie sie bo na rynku zostaly juz ostatnie sztuki, za miesiac wchodzi nowy model i Samsung wyczyscil juz swoje magazyny...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wszystko fajnie, ale 3000 roznicy?

To dobra widomość , że jesteś zadowolony . Myślę że dałeś 5900,-
Ja widziałem za 5600,- Ale najważniejsze że jestes zadowolony
 

Jacobsen

New member
Witam wszystkich! Ja miałem ogromny problem co wybrać za TV LCD. Aż w końcu decyzja padła na Philips 37PF9986. Jak narazie jestem zadowolony. Jednak nie potrafię się doczekać, kiedy wypróbuje na nim odbiór HDTV.
 

antek

New member
Ladny TV, ale drogi niestety... design super!
ale nadal jest prawie 2x drozszy od mojego LCD TV, a parametry bardzo podobne, no ale te 5" wiecej ;)

A.
 

Jacobsen

New member
Mam pytanie. Czy ktoś widział pokaz HDTV na tym Philipsie? Jeśli tak to jakie wrażenia? Bo ja widziałem, ale tylko na LCD Sharp i PLASMA Pioneer. Ogromne wrażenie zrobił na mnie Pioneer!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer jest bezkonkurencyjny w plazmach. LCD Philipsa chodzi b.dobrze . Ale do codziennego użytku wybrałbym JVC. B.dobry tuner co nie jest bez znaczenia, lepsze kolory od innych w tej klasie, digi pure - więcej szczególów .B.dobra jakość TV 32 : LCD Loewe i suuuuuuuuuper cena.
pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Test potrzebny LCD kontra Plazma

Hmmm to chyba jest ten poprzedni model LCD i z tego co go oglądałem, to na antenie jest straszny obraz (mam nadzieje że sie myle :) ) a pozatym przy bardzo dobrym sygnale nie ma co sie czepiać :D .


Pozdrawiam
 

Ator

New member
kilka błędów od kiki

A jak tak czytam te wypowiedzi i mam pytanie. Co Panowie sądzicie o tym telewizorku: Sony KLV L32M1.

Generalnie czytałem troche na zagranicznych stronach i ten Tv jest bardzo chwalony - jako jeden z najlepszych wyborów spośród LCD TV. Cena w Plsce już od 8300 (pomijając że ghdzie indziej 14500 :D).

Z opisów wynika że jest super stąd dziwi mnie że nie został tutaj wymieniony. Dajcie znać co o tym sądzicie.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Owszem będzie poprawnie odbierał, sony stosuje matryce samsunga, także jest dobrze w tej kwestii. Obraz soniacza charakteryzuje się specyficznym odcieniem koloru białego (jest taki hmmm maślany ??:) ) Natomiast przy słabym sygnale, np z kablówki wg mnie najlepszy jest JVC C 50. Nie miałem możliwości obejrzeć sonego z sygnałem HDTV. Z sonego urzekła mnie plazma 61" - naprawde fajna sprawa :)
 

monster

New member
Testy kamer

Poproś niech Ci podlączą obok JVC. Ja tak zrobilem i szok. Sporo pochwał znalazłem na rożnych forach. Postanowiłem ,że sam sprawdzę przed kupnem . I dobrze zrobiłem .Wasze uwagi są naprawdę cenne . W domu chodzi jak żyleta . Goście ktorzy mnie odwidzili są absolutnie zaskoczeni przecież powinien chodzić gorzej niż mój stary wysłużony telewizor Sony. A jest odwroptnie. Każdy nie chce wierzyć że to LCD . Przecież wszyscy w koło powtarzają ,że LCD to nie teraz . Ja Wam mówię cudo. Dzięki za info. Teraz muszę wymienić kino . Więc poczytam sobie inny wątek.Dam znać jak coś wybiore i poproszę o radę . Fajnie ,ze jesteście.
 
Do góry