75", 120hz, do TV Netflix.

mpDante

Member
Bez reklam
Najlepiej te problemy widać na piłce nożnej... w pewnych momentach szarpie/klatkuje lecącą piłkę. Na pasku informacyjnym np. TVN24 czy napisach końcowych filmów też można zauważyć takie "czkawki". Podobno QN91 też na to cierpi.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Najlepiej te problemy widać na piłce nożnej... w pewnych momentach szarpie/klatkuje lecącą piłkę. Na pasku informacyjnym np. TVN24 czy napisach końcowych filmów też można zauważyć takie "czkawki". Podobno QN91 też na to cierpi.

Hmmm...na piłce nożnej jeszcze nie sprawdzałem ale pasek informacyjny TVN24 oglądałem przez pół godziny i albo ja jestem ślepy albo nic tam nie szarpie/klatkuje.Chociaż nie lubię "kopanej" to będę jeszcze musiał sprawdzić jak to wygląda gdy leci piłka.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lilocki - masz specjalną ofertę na mini Led 9636 i to z pełnym pakietem.
W tej klasie , po update to świetny model !
Jeden z najlepszych na rynku.
 

lilocki

Member
lilocki...
moim poprzednim telewizorem była PDP ST60 od Panasonica(wcześniej nic godnego uwagi).
I ani na Panasonicu ani na Samsungu niczego dziwnego odnośnie ruchu nie widziałem.Może niczego nie było a może ja nie wiedziałem na co zwracać uwagę.
Pisaliście z mpDante o problemach więc zapytałem z ciekawości.
Więc...nie zaprzątam tym sobie głowy.
I jedno muszę Ci przyznać.QN91A to rzeczywiście świetny telewizor.Im dłużej go używam tym bardziej się o tym przekonuję.:bober:


Kolego Ja do dziś mam Plazmę Panasa ! W warsztacie przydomowym

Aż się łezka w oku kręci;-)
Nawet okulary 3D jeszcze mam

 

miami23

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najlepiej te problemy widać na piłce nożnej... w pewnych momentach szarpie/klatkuje lecącą piłkę. Na pasku informacyjnym np. TVN24 czy napisach końcowych filmów też można zauważyć takie "czkawki". Podobno QN91 też na to cierpi.
Ustaliłem budżet na 6,5-7k i muszę wybrać coś z tych 3 TV:
Do tych potrzeb :
- Sony 75XH90
- Samsung 75Q80
- TCL 75C728

Interesuje mnie tylko oglądanie seriali i filmów na Netfilix oraz dobra współpraca z soundbarem. Nie będę grał i korzystał z wielu aplikacji. To który Panowie???
 

mpDante

Member
Bez reklam
Samsung będzie ci ładnie grał z Q-Symphony jeżeli masz zgodny soundbar, także z Dolby Atmos. Poza tym, samo nagłośnienie w Samsungu będzie najlepsze z tych 3 modeli... TCL nie ma wygaszania strefowego, więc bym go odrzucił...
 

miami23

Klub HDTV.com.pl
VIP
Biorę z Olsztyna 75xh9005.. podobno jest lepszy niż ten xh95.. nie znam się ale komuś trzeba uwierzyć na słowo.. mam nadzieję że będę zadowolony.. Kiki jutro ma dostarczyć TV..
 

mpDante

Member
Bez reklam
To ostatecznie i tak dobry tv... Ale ktoś cię wkręcił, bo XH9005/XH9096 (XH90) jak sama nazwa wskazuje to niższy model i niestety przepaść w jakości do XH9505 (XH95). :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mówiliśmy o 75XH9005 i 75XH9096 - jaka różnica jakości wg Ciebie ????????
Co masz wkręcenie na myśli ?

Nikt nie rozmawiał o 75XH9505 który kosztuje 10.500 zł
Więc jak nie znasz dokładnie tematu - to raczej kiepska Twoja informacja .
 

mpDante

Member
Bez reklam
Jak kiepska informacja? Przecież napisał wyżej, że ktoś mu powiedział, że XH9005 jest lepszy od XH95 (a więc od XH9505), którego lilocki mu proponował z outletu. No, chyba, że XH9005 jest lepszy od XH9096 :D

Czytasz to samo forum co ja?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chyba jest mądrzejszy i ma więcej wiedzy niż "podawca" w sklepie.
Wuje Google jest tu pomocny .
Moja rozmowa dotyczyła innego użytkownika - sorry.
 
Do góry