43" do sypialni do 2300zl

sekacz19

New member
Cena super! Mógłbym prosić o pomoc na pw, gdzie i jak mógłbym dokonać zakupu za tą kwotę? Bo to stanowi dla mnie zagadkę, nie mogę doszukać się tego na forum :/
 

bebza

Member
Panowie - podbijam temat. Właśnie zacząłem szukać 43" do sypialni. Miejsca mało, będzie podwieszony pod sufitem na elektrycznym wieszaku. Za tv jest okno, ale tv i tak głównie będzie oglądane na dobie przed snem. W sytuacji, kiedy tv będzie wisiał w jakiejś tam odległości od tła / sufitu to podświetlanie ambiente chyba jest bez sensu?
 

bebza

Member
Oczywiście chodziło o ambilight....

Zastanawiam się jeszcze nad Samem QE43Q67A. Chcę wydać na TV max 2500.
Wyprostujcie mnie proszę - ktoś w sklepie powiedział mi, że ten Qled będzie lepszy wieczorami / nocą od Philipsa 43PUS8506?
 

elkrecik

New member
Witam, podbijam pytanie o jakość obrazu do sypialni dla Philipsa 8536 a Samsunga QE43q67... Poza tematem- jeżeli kupiłbym Philipsa to jakiego soundbara polecicie aby był sterowany wspólnym pilotem z TV ? Dziękuję i pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są dobre.
Philips ma znacznie więcej możliwości.
Wybrałbym Philipsa, ambilight daje dodatkowo więcej radości.
Soundbar do jakiej kwoty ?
 

elkrecik

New member
Obydwa są dobre.
Philips ma znacznie więcej możliwości.
Wybrałbym Philipsa, ambilight daje dodatkowo więcej radości.
Soundbar do jakiej kwoty ?
Dziekuje za odpowiedź Chciałbym wydać około 1500 zł, soundbar będzie miał ciężkie zadanie gdyż głównym priorytetem ma być odtwarzanie muzyki - ma postarać się zastąpić stereo.
Co do porównania tych dwóch tv, o możliwościach Philipsa wiem bo doktoryzowalem się na tym forum ale co powiesz o samej jakości obrazu tych dwóch modeli czyli Led vs QLED?
 

mpDante

Member
Bez reklam
Przecież qled to też jest led, kwantowe kropki mają za zadanie podbić ilość kolorów, więc sama matryca będzie lepsza w Samsungu.
 

mpDante

Member
Bez reklam
Tego nikt nie kupuje, to muszą robić promocje, żeby się pozbyć :D Jedyna zaleta tego TV to ambi.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Kupiłem podobny model Philipsa dla syna rok temu , jest bardzo zadowolony gra dużo na Xbox x i głównie YT ,Netflix .
Gry I filmy na Netflix bardzo dobrze się ogląda
plus Ambilight super .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak można pisać głupoty , że nikt tego nie kupuje, nie mając pojęcia o ilości sprzedaży modeli w Polsce.
No jak ?
Philips sprzedaje się w tym segmencie normalnie.

Tu masz potwierdzone opinie tych co kupili i do tego są bardzo zadowoleni:
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-43pus8535-android-tv-ambilight.bhtml
https://www.mediaexpert.pl/telewizo...k-hdmi-2-1-android-ambi-3-tv-procesor-p5-2021

To bardzo wysoka średnia ocena.


Ci co kupili bez wyjątku przy tym modelu po zakupie - są zadowoleni. Większość bardzo.
Najlepiej , jeśli masz wątpliwości - zerknij na dowolnym sklepie i się przekonasz. Poproś żeby w Samsungach wgrali Ci nowe aplikacje i dowiesz się , że to system zamknięty i jest to nie możliwe.
W Philipsie masz bez problemu.
Spróbujesz załączyć HDR DV w Samsungu na Netflix czy Amazon i się nie da- bo Samsung nie wspiera Dolby Vision.
Możesz spokojnie inwestować w ten model Philipsa.
Ambilight daj dodatkową radość.

TCL 43C725 QLed - ma podobne możliwości co Philips.
Samsung jest najuboższy w tej dziedzinie.
Nie jest zły - ale do Twoich potrzeb - dobrze skierowałeś kroki na Philipsa.
 
Ostatnia edycja:

elkrecik

New member
Odebrałem po południu Philipsa, po korekcie obrazu jest świetny, niestety tv nie wyszukuje połowy kanałów dvbt a gdy już wyszukał 30 sztuk to np na TVP ABC tnie okrutnie co go dyskwalifikuje. Szlag by to trafił bo Ambilight jest super.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Musisz poprawić antenę naziemną. Wciśnij + i wybierz pokaż sygnał czy jakoś tak i zobzczysz jaki masz poziom sygnału.

Jak wiecie, teraz od marca zacznie się przełączanie kanałów DVB-T do nowego systemu DVB-T2, HEVC i będzie wielki bum na wymianę telewizorów. Wszystkie kanały będą nadawane w HD, a jeden TVP w 4K.

Philips ma tą przewagę nad innymi markami telewizorów, że umożliwia stworzenie wspólnej listy kanałów ulubionych naziemno-satelitarnej, a LG czy Samsunga tego nie potrafią!. Dlaczego tym Philips się nie chwali?, są osoby co poszukują tej funkcjonalności w telewizorach i nie wiedzą który to umożliwia.
 
Ostatnia edycja:

elkrecik

New member
Witam ponownie. Wspomnianego Philipsa testowałem na dwóch systemach antenowych : Telmor Digit IQ ze wzmacniaczem oraz na antenie Dipol-u z symetryzatorem. Podłączyłem dodatkowo obok Samsunga QE50Q80 oraz Sony W610. Na instalacji pierwszej Philips odnalazł 22 kanały,na drugiej 31 gdzie pozostałe TV miały od 39 do 46. Albo głowica jest mało czuła albo mam ewidentnie uwalony egzemplarz. Jutro jadę go oddać bo zakupiłem przez internet a więc 14 dni na zwrot. Szkoda bo ma po ustawieniach od Kikiego przepiękny obraz a Ambilight naprawdę powala. Szukam dalej- stay tuned...
 
Do góry