Nowy Tv 43

lucanus82

New member
Witam,
Nastał czas aby wymienic wysłużonego LG 42la620 na coś nowszego. Chciałbym abyście doradzili w zakupie. Rozmiar niestety tylko i wyłącznie 43 ( ograniczenia fizyczne miejsca gdzie wisi). TV za dużo nie bedzie ogladany max 1h dziennie, głównie Netflix i tv kablowa upc. Ważne aby mial w miarę dobre kąty widzenia i obraz w cenie do 3000. Wytypowałem kilka modeli, niestety pomimo tego że wybór w tym rozmiarze jest mały , ciężko coś wybrać.
Poniżej modele , na które zwróciłem uwagę:
1.Philips 43PUS8506
2.Samsung QLED QE43Q60AAU
3.Lg 43NANO753PA
4. Sony kd-43x81j
Ewentualnie możecie polecić jakiś inny model.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Z tych modeli zdecydowanie SONY 43X81J, ewentualnie SAMSUNG 43Q60/ nie ma dolby vision/.
PHILIPS ma matrycę MVA z nieco gorszymi kątami widzenia ale lepsza czernią.
 

sebczak

New member
Ja miałbym dylemat między Sony a Samsungiem, ale na dziś wybrałbym ten model Samsunga, jest w promocji w euro AGD 900zł tańszy niż Sony, kosztuje 2090zł
 

lucanus82

New member
No właśnie i jest dylemat. Dziś byłem w sklepie porównać Sony i Samsunga , tak na sklepowe warunki to samsung wydawał się miec lepszy obraz, ale w warunkach domowych moze byc inaczej. A jak z aktualizacjami Tizena? tzn jak długo telewizor ma wsparcie. Co do Dolby Vision, to chyba mam z słaby wzrok aby zobaczyć drastyczne różnice. Kusi mnie tez ten Sony ze ma Androida.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś - Philips 43PUS8605. Masz w specjalnej ofercie dla niebieskich członków z pakietem gratisów o wartości 500 zł.
 

lucanus82

New member
Generalnie nie fixuje się na jakieś konkretne modele. Jak znacie coś ciekawszego w tym rozmiarze chętnie oglądnę. A wracajac do Philipsa, to jak można ewentualnie go kupić u Ciebie Kiki.? Na stronie z twojego opisu go nie widzę.
 
Do góry