Zamykanie aplikacji na android tv (czuwanie)

Ajni

New member
Witam Was

Zna koś może jakąś aplikację, która zamyka uruchomione aplikacje na android TV (Philips 65PUS8535/12) po przejściu na stand by?
Chodzi o pobór prądu, oglądając coś np. z hdmi i wyłączająć tv pobór na czuwaniu wynosi 0,5-0,7W, ale korzystając np. z Youtube i wyłączając TV (bez zamknięcia aplikacji) pobór na czuwaniu wynosi 13-15W. Nie jest to chwilowe, bo wisi np. przez całą noc.
TV czeka, aż włączymy go i uruchomi się dokładnie na tej minucie nagrania na której zakończyliśmy.
Szukam czegoś co zrobi "kill" np. po 30 minutach od wyłączenia tv (czuwanie), nieużywania aplikacji itp.
Są niby Task killery ale nie działają tak jakbym chciał- trzeba je uruchomić ręcznie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tego nie sprawdzałem.
Ale sprawdzę.
Zapytałem też u źródła, czekam na info.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
W Nvidii Shied TV (Android TV 9) to jest fajnie zrobione bo po szybkim 2-krotnym wciśnięciu przycisku "Home" (symbol kółka na pilocie), pojawiają się na ekranie ikony wszystkich uruchomionych w tle aplikacji i można je szybko zamknąć. Szkoda, że to nie działa na SONY czy innych TV.
 

Ajni

New member
Tego nie sprawdzałem.
Ale sprawdzę.
Zapytałem też u źródła, czekam na info.

I jak kiki udało Ci się coś dowiedzieć?
Instalowałem kilka aplikacji ale jak już działają to trzeba w nie wejść i wtedy "kill all". Szybciej zamknę poprawnie aplikacje, żeby nie wisiała na czuwaniu.
A chodzi o zapominalstwo.
Zostaje opcja listwy z przełącznikiem i na noc OFF.
 

SDman

Banned
Listwa jak najbardziej ale do niej Gosund.
Zamkniesz całość z telefonu i będziesz wiedział ile prądu pobiera.
 

Ajni

New member
Listwa jak najbardziej ale do niej Gosund.
Zamkniesz całość z telefonu i będziesz wiedział ile prądu pobiera.

A ile pobiera to "e" gniazdko na czuwaniu. Używa sieci wifi, a to nie jest energooszczędna transmisja. Do listwy mam już podpięte dekoder CP, amplituner, subwoofer i AP od wifi, więc jak wyłączę listwę to znika wifi w domu (działa tylko po kablu z punktu dostępowego od światłowodu)
W nocy nie potrzebuję, a do popołudnia nikt nie korzysta.
Zostaje podłączyć tv do tego wszystkiego.
 

Ajni

New member
Uczulilem żonę jak zamykać aplikacje. Ale finalnie i tak TV został podpięty przez listwę razem z dekoderem i ampli.
 
Do góry