Tanie 65 cali. Co wybrać

luki1313

New member
Witajcie. Miałem Samsunga UE43MU6172 i dla mnie była to super jakość obrazu. Uległ uszkodzeniu z mojej winy. Chciałbym teraz sprawić sobie tv 65". Czy znajdę coś sensownego o porównywalnej jakości obrazu jak mój dawny samsung ? Nie jestem jakimś viedofilem, niech nie będzie to rozmazane jakoś strasznie i tyle. Wymieniony wyżej Samsung był dla mnie ideałem.Oglądałem go z odległości 1,7-2m.

Moje typy:
-Xiaomi Mi LED TV 4S 65
-TCL EP680
-Samsung UE65RU7102
Preferuję matrycę VA.

Co byście wybrali ?

1. Odległość od ekranu? 2,7-3 m
2. Jak słońce świeci w pokoju? Mieszkanie od północy. 0 słońca
3. Jak duży jest pokój? 22 m kw
4. Preferowana technologia: brak
5. Jaki masz obecnie telewizor? Samsung UE43MU6172
6. Jakie programy najczęściej oglądasz? Najważneijsze to Netflix, HBO, Youtube i przeglądarka. Zwykłego TV nie oglądam
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: najczęściej po południu i wieczorem
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez? I tak i tak
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny? ostry
10. Matryca błyszcząca czy matowa? błyszcząca
11. Preferowana wielkość telewizora? 65
12. Preferowana marka? Samsung, TCL, Xiaomi, Philips
13. Czego nie lubisz w telewizorach? ciężko powiedzieć, oby się nie zawieszał zbyt często
14. Jakie urządzenia będą podłączone? brak
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń? brak zewnętrzynch urządzeń typu konsola itd
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z kątów bocznych? Tylko na wprost
17. Czy ważne jest wifi ? tak
18. Czy będziesz korzystać z widgetów? nie wiem
19. Czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? KONIECZNIE
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ? średnoi
21. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami? Niekoniecznie
22. Ma mieć 3D? NIE
23. Ma mieć slot na karty SD ? nie
24. Ma mieć tuner DVB-S? Nie koniecznie
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć? internet przez wifi lub po kablu i tyle, sporadycznie może laptop po HDMI
26. Jaki masz sygnał: internet
27. Ile programów HD? -
28. Ma stać czy wisieć? Stać
29. Rozdzielczość: UHD
30. Dvb-t: DVB-t2: obojętnie
31. Na czym najbardziej Ci zależy: Jakość obrazu
32. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 3
33. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
34. Co chcemy aby telewizor posiadał? Preferuję android ze względu na to że potencjalnie można tam kombinować np z dreamscreen itd
35. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola? nie
36. Sugerowana cena ? max 2700 zł
 

SDman

Banned
Dołóż 50zł i będziesz zachwycony.
SAMSUNG UE65TU8502U to stosunek (jakość/cena) najlepszy TV.
2999+na karcie podarunkowej 250zł. =2750 :)
 

luki1313

New member
A czym się to różni ? Mogę prosić o więcej infromacji ? Plus skąd tą kartę podarunkową wziąć ? Jaki sklep ma Pan na myśli ?
 

SDman

Banned
Do końca września jest w MM -kupując otrzymamy kartę do wydania przez 365 dni. Proponuję jeszcze do klubu MM się zapisać kolejne +40zł. To model z bardzo dobrym, szybkim systemem.
Bajer "Ambient mode" też jest.
Podane typy:
Moje typy:
-Xiaomi Mi LED TV 4S 65
-TCL EP680
-Samsung UE65RU7102
Preferuję matrycę VA.
nie stanowią dla niego konkurencji mogą być jedynie tańsze.
 
Ostatnia edycja:

luki1313

New member
Panowie, byłem w sklepie i stwierdzam że kupię TV 55 cali. Myślę o UE55TU8502U. Według artykułu jest sporo lepszy od 65. Poza tym jednak na moją kawalerkę 55 styknie. Myślicie że do 2500, UE55TU8502U będzie dobrym wyborem ??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie wybrałbym TCL 65EP640. Masz specjalną cenę w programie gdzie sam wybierasz ceny. Podaj proszę maila to CI wyślę.
 

SDman

Banned
Zmienność cen -wczoraj przed południem był w takiej jak pisałem cenie.
Giełdy -kurs dolara świat szaleje i ceny też, Neoneet też miał go wczoraj za 2149 dziś 2207 :???:
 

luki1313

New member
Wyrwałem go wczoraj w MM przez ich oficjalne allegro za 2149 w ratkach 0%, podczas gdy na stronie MM był za 2299 cały czas. Myślę że dobry wybór. Jak trochę pooglądam to napiszę o moich wrażeniach :) Pozdrawiam i dziękuje wszystkim :) Przydał się artykuł o różnicy między 65 a 55, co jeszcze bardziej skłoniło mnie do zakupu tego modelu i tego właśnie rozmiaru.
 
Do góry