Telewizor do pokoju 55 cali do 1800 zł

Czartu

New member
Cześć szukam telewizora tak najlepiej do 1800 zł 55 cali, znalazłem model Philips 55PUS6754/12 i czy jest on wart kupna? Również widziałem model w podobnej cenie od LG czyli 55um7400. Mogę troszkę dołożyć jeśli będzie warto, ale wolałbym wydać te 1800 zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok ale podaj proszę jaki masz oczekiwania ?
Jaka odległość od ekranu ?
Jaki masz teraz telewizor ?
 

Czartu

New member
Ok ale podaj proszę jaki masz oczekiwania ?
Jaka odległość od ekranu ?
Jaki masz teraz telewizor ?
Najbardziej mi zależy na tym żeby miał 55 cali i na jakości obrazu, obecnie mam podpięty komputer pod telewizor i wszystko leci na TV przez komputer.
2m od ekranu
Obecnie mam 32cali, dokładnie Samsung 32eh4000

Jak wskazał @kiki - czego oczekujesz od telewizora? Czy potrzebujesz otwartego systemu operacyjnego z możliwością instalowania dodatkowych aplikacji, czy wystarczą apki zaimplementowane przez producenta. Czy Ambilight jest dla Ciebie ważny, Dolby Vision, łatwość obsługi itp. itd.

Porównaj sobie cechy tych dwóch telewizorów, zobacz co ma jeden, czego nie ma drugi i poddaj sprawę dalszej dyskusji. Na podstawie Twoich uwag, ktoś może wskazać zupełnie inny model, bardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Te dwa modele zbliża tylko rodzaj matrycy (IPS), jasność matrycy (ok. 300 - 350 nitów) i cena.
Ambilight fajnie jakby był, bo nawet spoko wygląda, ale nie jest to koniecznością. Na łatwości obsługi mi nie zależy, bo to dla mnie żadna trudność. Najbardziej zależy mi na jakości obrazu. A telewizora używam tylko do oglądania seriali i filmów. W gry gram na monitorze 144hz, więc tam i tak bym nie grał. Dziennie oglądam tak z 2-3h TV, głównie wieczorem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej :
- TCL 5EP640
- Toshiba 55U78
- TCL 55Ep660
- LG 55 UM 7050
- Sharp 55BL2
Masz specjalne ceny z pakietem dla niebieskich.
 
Do góry