TV 75 cali do sporego salonu, jaki wybrać?

icrew

New member
W niedługim czasie zamierzam kupić TV 75 cali do sporego salonu w nowym mieszkaniu. Będę się przeprowadzał około września. Salon będzie miał 38m2 a narożnik będzie około 3-4m od ekranu.

Jaki TV byście polecili?

Myślałem nad Samsungiem QE75Q70R lub jakimś Sony bądź LG. Tak do około 7-8 tyś max.


Sony 75XG8596
LG 75SM8610

Może jakiś tegoroczny model jest warty uwagi lub coś innego polecicie?

Głównie oglądam telewizje z dekodera lub YouTube, Netflix.
 

omnia

New member
Bardzo dobrym pomysłem byłby Philips 75PUS7354 - tańszy od tych dwóch przez Ciebie wymienionych, ale jednak nie gorszy. Matryca VA, świetny ambilight.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
W porównaniu do LG, to Q70 będzie droższy, mniejszy, bez DolbyVision i DTS, ale pewnie z trochę lepszym obrazem i HDRem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz w tej klasie extra modele:
- TCL 75C715 w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
- LG 75 Nano 903 w programie
- Philips 75PUS8303
- Samsung 75A65T
 

icrew

New member
Masz w tej klasie extra modele:
- TCL 75C715 w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
- LG 75 Nano 903 w programie
- Philips 75PUS8303
- Samsung 75A65T


TCL słyszałem, że są w ogólnie problemy z softem.
LG spoko tylko pewnie cena zaporowa tego 75nano903
Philips... jakoś nie jestem przekonany
Samsung seria 60T to już lepiej opłaca się pewnie kupić zeszłoroczny Q70R co?
 

icrew

New member
Zamiast 75 cali mogę jeszcze kupić SONY OLED KD-65AG8BAEP ale to 65 cali... czy nie będzie za mały do oglądania TV z 3.5 - 4m? Salon 38m2
 

icrew

New member
Zastanawiam się już docelowo nad tymi telewizorami. Co byście mi z nich polecili?

SAMSUNG QE75Q77TAT
LG 75NANO903
SONY KD-75XH9096

Salon około 38 metrów kwadratowych średnio nasłoneczniony. Narożnik będzie stał około 3-5 do 4 m od TV.

Proszę o pomoc.
LG i SONY ma podświetlenie FALD ale LG matryca IPS.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Zdecydowanie ten Sony lub poczekać z dwa tygodnie (na szerszy dostęp) na 82UN85003LA - matryca VA, 100 hz, DV IQ, HDMI 2.1. Jest już w kilka sklepach - cena to około 8 tysięcy.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Wygląd można przecież zobaczyć w sieci. Ten Sony nie ma FALD. Jakoś obrazu podobna powinna być, tak jak i cena. LG większy o 7 cali i ma HDMI 2.1. Serwis na korzyść LG. Zależy też czy chce się Androida czy WebOSa.
 
Do góry