Qled samsung 65"

kamilo908

New member
Cześć wszystkim. Jestem świeżakiem i na forum i w sprawie telewizorów więc proszę Was o poradę. Planuję zakup TV 65". Padło na Samsunga i biorę pod uwagę 2 modele: QE65Q67RAT model z 2019 roku lub QE65Q67TAU z roku 2020. Pierwszy można dostać za 3900 zł drugi za 4600 zł. W jednym jak i drugim przypadku po oznaczeniu Q6 co jest daną serią mozna znaleźć inne cyfry np 64RAT czy 60RAT. Czym to się różni. Moje pytanie odnośnie odświeżania - dlaczego starszy i tańszy RAT ma odświeżanie 100 hz, a nowszy, droższy model - 50hz. Czy jest to duża różnica w płynności obrazu w przypadku tych modeli? Który z tych telewizorów polecacie? Będe wdzięczny za porady. Pozdrawiam. ;)
 

czaro49

New member
Rożnica w płynności ? żadna ..... Podstawą jest dobre żródło sygnału , w moim przypadku UPC , mam tv z 2017 Samsung seria MU ,matryca 60Hz i obraz na sporcie jest normalny , płynny . Też jestem w trakcie zmieniania tv na 65'' i wiem że na opere mydlaną nie będę dopłacał .....
 

kamilo908

New member
Zakładam budżet do 4500 zł. czy w tych modelach samsunga da jakoś obejść się się brak możliwości odtworzenia .avi? i czy róznica jest tak duża w jakości między tymi modelami?
 
Do góry