Tv 65 czy większy.

lukaszpoznan

New member
Padła mi matryca w Sony KD 55X8505C. Muszę kupić następny. Oglądam głównie Netflixa i Canal+ i C+4K czyli dużo piłki . Na tym telewizorze c+4k wyglądał gorzej niż w na zwykłym c+, obraz był mocno przyciemniony. Zależało by mi żeby w nowym tv ten kanał wyglądał tak jak powinien. Zależy mi też na Dolby Vision ze względu na Netflixa. Gram też na ps4 ale sporadycznie. Siedzę w odległości ok 3 do 4 metrów od telewizora i po obserwacji forum wychodzi że powinienem mieć raczej 65 cali albo więcej. Budżet max 4,5 tys. Co myślicie o PHILIPS LED 65PUS7304/12 lub PANASONIC LED TX-65GX810E. Czy warto dopłacic do 70 cali do PHILIPS LED 70PUS7304/12 prawie 800zł i czy te 5 cali jest warte takiej dopłaty? Wybrałem te modele ze względu na Dolby Vision. Proszę o podpowiedz czy są to dobre tv albo o propozycję innych.
 

agricola

New member
To już zależy do Twoich osobistych preferencji. Wiele osób twierdzi po zakupie, że przydałby się większy telewizor. Ten Philips 70 calowy tak w ogóle nie jest taki drogi nawet jak na taką przekątną - po prostu opłacalny sam w sobie.
 

martingg

Member
Mam podobną odległość 3,5-4m planuje 75 :) mam teraz na ścianie 58 cali więc ciut więcej niż ty i jest mały. Musiałem niestety dziś iść do ME i skoczyłem na dział RTV skoro już byłem stał 65 Philips nizej 75 samsung i obok Philipsa 55 cali jakiś tak szczerze to między 55 a 65 nie było jakoś efekty wow jeśli chodzi o wielkość natomiast 75 to już był niezły kolos :)

Szedlbym w 70-75 cali na twoim miejscu

Ten Philips jest fajny ma ambilight stosunkowo niska cenę, sam ambi chciałem wypróbować bo nigdy nie miałem tylko podobno fajnie przy tej wielkości mieć 100hz szczególnie jak ktoś ogląda mecze (ja również) tylko że nikt nie nadaje w 100hz to jest dla mnie zagadka czy będzie ok czy nie będzie ok :) twój Sony miał 100hz.
 
Ostatnia edycja:

lukaszpoznan

New member
Nie ma gdzie zobaczyć na żywo telewizorów bo wszystkie markety pozamykane. Powiedzcie mi dlaczego na obecnym tv jest taki ciemny nc+4k. Na co zwrócić uwagę żeby w nowym było wszystko ok. Przychodzą wam jakieś inne modele do głowy oprócz tych co wymieniłem.
 

martingg

Member
Niestety w takim budżecie to chyba najlepszy będzie 70 Philips :) aczkolwiek niech inni się wypowiedzą. Pamiętaj że zawsze masz 14 dni na zwrot przy zakupie przez internet :) wczoraj był w nocnej wyprzedaży w euro za 4099

Update nadal jest do jutra do 9 rano
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie Philips 70PUS7304 - masz w specjalnej ofercie dla niebieskich.
I do tego pakiet gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena dla niebieskich jest w specjalnym programie - gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę.
Wszystko działa , nie przyciemnia.
 

lukaszpoznan

New member
Zdecydowałem się na tego Philipsa ale 65 cali. Taki mi wejdzie na styk a 70 cali wiązało się już ze zmianami a skończyło by się pewnie na małym remoncie. Tv kupiłem na nocnej wyprzedaży za 3499 więc myślę że dobra cena. Dzisiaj ma przyjechać. Czy ma ktoś ustawienia obrazu do tego modelu?
 
Do góry