75 cali pomoc w wyborze

banditoz

New member
Witam

Nosze sie z zamiarem zmiany tv i rozważam zakup tych 2.

KD-75G8596
QLED 75Q60R

Te dwa modele są w moim budżecie powyżej budżetu to ale czy warto dopłacić

QLED 75Q70R
Philips PUS8303/12

Wiadomo netflix,xbox tv. Im więcej czytam tym jestem głupszy a zakup napewno w tym tygodniu.

Byłbym wdzięczny za opinie:)
 

martingg

Member
Też mnie nosi postanowiłem odrobić stare seriale Soprano Lost itp TCL 58 na ścianie ale z takich 3,5-4m zniknął na ścianie :) Mam duża ochotę na Philipsa z ambilight szczególnie PUS8303/12 tylko trochę drogo kosztuje a chciałem coś jak już wydać taka kwotę to chociaż z HDMI 2.1 także lipa ciekawy też jestem tego QLED 75Q60R jakby wypadł w porównaniu z takim 7345 lub właśnie z 8303 on kosztuje jeszcze normalne pieniądze koło 6k a zdaje się iż niedługo premiery nowych TV to można coś połować na wyprzedaże
 

banditoz

New member
Wstępnie zamówiłem Sony za równo za 7 tyś narazie czytam oglądam... zaczynałem od budżetu 4 tyś i chciałem 65'', więc i tak mocno przekroczyłeś budżet. Philips widze ceny za 8k a nie wiem czy warto dopłacać kolejny 1000.
 
Ostatnia edycja:

martingg

Member
Mnie ten ambilight kusi, nigdy nie miałem podobno fajna sprawa :) byl niższy model 75 cali 7354 przeceniony z 6k na 4400 ale za długo myślałem :) taki kompromis względem 8303 tylko ten 8303 120hz a czytałem że przy tej wielkości już jednak 100hz się przydaje. Im dłużej czytam tym coraz bardziej się przekonuje że nie ma nic godnego uwagi poniżej 6k taki najsensowniejszy model od którego warto rozważyć 75 cali to QLED 75Q60R

Trudne sprawy ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb najlepszy będzie z tych co podałeś - Philips 75PUS8303.
Jak będziesz niebieski masz go w specjalnej ofercie z pełnym pakietem.
 
Do góry