70 cali +

martingg

Member
Tak więc kwarantanna zalecana wszystkim nie służy... Obecny TCL 58S7806 żyje i ma się dobrze ale z takich 4m cóż ... Znika na ścianie :) Telewizji nie mam i nie będę miał, oglądamy głównie Netflix czasem HBO Go no i ja meczyki na NC plus go. TV miał być kupiony do pogrania czasem również na XsX nowego który wychodzi zima więc miał mieć tv HDMI 2.1 ale sytuacja jest jaka jest i jest z tym bieda więc to odpada. W związku z mieczykami chciałem matryce 100hz żeby nie było efektu smużenia za piłką. Teraz z braku możliwości smarta podpinam lapka HDMI do TV i widzę smużenie za piłką co mnie irytuje ... Tylko pytanie czy jak będę miał mecze puszczane z internetu nc plusbz tv bezpośrednio to będę widział różnice? Tutaj proszę o kogoś bardziej zorientowanego w temacie o doradztwo czy da się ten efekt wykluczyć? 100hz cos da?

Tak więc tv do aplikacji głównie czasem jak nie ma gdzies serialu to się posiłkuje stronami www fajnie jakby się dało takie coś zrobić niestety obecnie nie wiem jak wygląda usługa Smart

Budżet miał być większy, ale nie ma na rynku HDMI 2.1 więc TV bym kupił na przeczekanie na powiedzmy dwa lata? Realne cos w tym budżecie 100hz z jakimś sensownym Smart o ile te 100hz coś zmieni w meczukach na ncplus go :) Z pendrive nic nie oglądamy do muzyki mamy stereo

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 22m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3,8m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Front / lekki skos
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Po 14 nie ma słońca
7. Jaki masz obecnie telewizor? Tcl 58
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Dobry obraz
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Netflix/HBO Go/nc plus go / przeglądarka
10 .Jakie urządzenia ? XsX może
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4-6
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Tak
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Piłka nożna Netflix , nie mam telewizji kablowej/satelitarnej
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Nie
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % mało
16. Preferencje co do marki? Nigdy nie miałem Philipsa może czas na niego?
17. Preferencje co do wielkości? 70-80
18. Co Cię denerwuje w telewizorach?
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 4000zł
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu ? 3-5 lat
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych ? sklepy tak, aplikacje na smartfona tak
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To prosty wybór : Philips 70PUS7304 .
Masz w specjalnym programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
 

martingg

Member
Tam też ot po prostu ostatnie sztuki :) liczyłem na jakąś promo u nich na 75 8303 ale ktoś wczoraj niestety kupił ostatnia sztukę po normalnej cenie cóż muszą to wszystko przemyśleć
 

omnia

New member
70PUS7304 ma wszystkie najważniejsze tryby HDR, także ja polecałbym nowszy model, albo ewentualnie 75PUS7354.
 
Do góry