Samsung Qled75q90R czy sony85xg9505?????????

mpDante

Member
Bez reklam
Ja wybrałem mniejszy rozmiar, więc za wszelką cenę bym nie szedł w Q90 jeżeli budżet albo rozmiar cię ogranicza.
 

cezary777

Member
sadze inaczej mialem na prezentacji domowej ten sony i qleda 75 q85 roznica w obrazie zadna , a obsluga mediow w samsungu rewelacja , one conect , ten sam procek co w tv 8k , przy tym tv moj shield jest nie uzywany , wszystko odpala w ułamku sekundy jak na stacjonarnym kompie, nowy tizen demon predkosci.




MA KTOŚ TEN MODEL I ROBIŁ JUZ UPDATE SYSTEMU,SĄ JAKIEŚ ZMIANY NA LEPSZE, PROSZĘ O INFO .
 
Ostatnia edycja:

immo11

New member
sadze inaczej mialem na prezentacji domowej ten sony i qleda 75 q85 roznica w obrazie zadna , a obsluga mediow w samsungu rewelacja , one conect , ten sam procek co w tv 8k , przy tym tv moj shield jest nie uzywany , wszystko odpala w ułamku sekundy jak na stacjonarnym kompie, nowy tizen demon predkosci.


tylko że sony ma 85" :))))
 

cezary777

Member
Dla mnie roznica w obrazie prawie zadna , jedynie co zauwazylem ciut ostzejszy obraz na q85 morze to zasługa procka 8k i jasniejszy HDR na samsungu , ale obsluga mediow , sterowanie pilotem nowy tizen oraz moduł one connect bardzo wygodny ,soniaka kładzie na łopatki , niema o czym rozmawiac



XBOX ONE X płynniejsza gra i bardziej ostry na q85 w ustawieniach tryb gry


Dla mnie q85 nie żałuję pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry