Toshiba 55UA3A63DG za 1699zł czy warto?

Crio

New member
Cześć,

Proste pytanie czy znajdę coś lepszego w budżecie 1500-2000zł? Ten model jest teraz w znanej sieciowce w promocji za 1699zł ale łącząc promocję może wyjść nawet 1550zł.

Tv 55-60 cali dla rodziców.
Głównie Orange tv, netflix i yt.
Zależy im na jakości obrazu, nie najgorszym dźwięku i sprawniej szybkości działania.
Odległość do tv około 2.4-3m max.
 
Ostatnia edycja:

Crio

New member
Jeszcze ewentualnie w budżecie:
1. trochę większa 58 cali TOSHIBA 58U2963DG za jakieś 1830zł
2. 55 cali Thosiba 55UL5A63DG - 1570zl
3. 55 cali TOSHIBA 55V5863DG UHD za 1500zl
 
Ostatnia edycja:
Toshiba , Hitachi czy JVC "wsio rawno" , wszystko to produkowane przez turecki Vestel. Czyli na za dużo nie licz. Spróbuj popatrzyć na jakis TCL z serii EP640 , EP660
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
Toshiba się chowa przy TCL to przyznam , wystarczy popatrzeć i porównać na parametry techniczne ( chodzi mi o procek , ram itp )

Dlatego Toshiba jest taka mułowata , Także nie opłaca się kupować Toshiby chyba że tylko dla samego oglądania tv ( bez korzystania ze smarta )
 

Crio

New member
Toshiba się chowa przy TCL to przyznam , wystarczy popatrzeć i porównać na parametry techniczne ( chodzi mi o procek , ram itp )

Dlatego Toshiba jest taka mułowata , Także nie opłaca się kupować Toshiby chyba że tylko dla samego oglądania tv ( bez korzystania ze smarta )

Gdybym brał dla siebie to robił by mi ten smart różnicę. Jednak rodzice to raczej netflix, może yt.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym zdecydowanie TCL 55Ep680.
Masz go w programie gdzie sam wybierasz ceny. Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
 

Crio

New member
Ciągle wychodzą jakieś nowe promocje a wybierając między tymi czterema:
Philips 55PUS6554/12 - 1800zł
TCL 55EP640 - 1799
Samsung UE58RU7102K - 1899zł
LG 55UM7450 - 1899zł (200zł na karcie podarunkowej gratis)
 

niuta

New member
Witam,
Posiadam TCL i oddam go za darmo. Parametry pisane to jedno, a rzeczywistość to drugie. TV jest tak zamulone przy smart, że szok. Netflix rwie średnio co 20 sekund (dodam, że neta mam bardzo dobrego). Przeglądarka to już mistrzostwo świata. Przy każdym wejściu w Netflix, muszę wchodzić w ustawienia i klepać email i hasło. Obraz tv może być, choć niektórzy mało co się nie ze..... jaki to cudny.Ja TCLa nie będę polecał na pewno.
 

zokel

New member
aplikacje

witam
mam pytanie kupiłem Smart TV 55 TOSHIBA 55UA3A63DG i tu moje pytanko:
w sklepie google nie ma np. przegladarki chrome jak ją zainstalowac ?
2. w gp nie ma facebooka - jak i z kad go zainstalowac
no i ogólnie czy idzie jakies apk zainstalowac np z pendriva ?
 
Do góry