Telewizor 75 cali - dylemat.

Hey


Trochę pisałem z Kikim na PW i wciąż nie mogę się zdeycdować. Na placu boju mam min propozycje od Kikiego

Samsung QE75Q70RAT
Philips 75 8303 PUS (propozycja Kikiego)
LG 75SM9000

Siła lg to hdmi 2.1 pod nowe konsole... . Za dużo myślenia.


Zastanawiam się też nad Oledami LG C9 albo Philips 854 tylko w tych ostatnich nie wiem czy są dla mnie. Na TV oglądam youtube, streamy na twitch i czasem grywam na PS4. No i teraz wjechałw przystępnej cenie TCL x10 ale tutaj boję się problemów z softem. Mam inny model TCL i zanim w końcu zaczęło wszystko działać to trochę czasu minęło.

Dezajnersko najbardziej żonie poboda się c9, rozmiarowo z koleji coś w rozmiarze 75 cali.
Budżetowo nie chce przekroczyć 8000 PLN. Odległość od sofy do ściany na której będzie wisieć telewizor to wg prospektu 4,11m, ale realnie to ok 3,5m.
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Kup LG 82UM7600 bardzo fajny TV, a za parę lat jak stanieją OLEDy
z 4m 82 cale będzie miodzio
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Każdy tak mówi jak ma kupić TV - za duży będzie !!! A po kilku dniach stwierdza - cholera mogły być większy :grin:
Ja oglądam 82" z ok 3,5m i stwierdzam że jakbym miał 100" byłoby jeszcze lepiej :eek:k:
 
Istotne co i z jakiego źródła oglądasz. :roll:

Napisane jest w poście. Youtube, streamy (twitch, netflix, prime, hbo go) i gram... :roll: .

Każdy tak mówi jak ma kupić TV - za duży będzie !!! A po kilku dniach stwierdza - cholera mogły być większy :grin:
Ja oglądam 82" z ok 3,5m i stwierdzam że jakbym miał 100" byłoby jeszcze lepiej :eek:k:

Niestety ściana z aranżacją z płyty betonowej nie przyjmie 82 cali ;).
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Istotne co i z jakiego źródła oglądasz. :roll:

Źródło podane jest w stopce......


Jazzy bierz 75" bez 2 zdań - ten 70RAT jest przyzwoity i wg mnie lepszy niż Phil (na IPS) - jak trochę dołożysz to masz XG9505 od Sony
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
Za dużo filozofujesz mdsfan - zawsze wielkość ekranu wygra jeśli chodzi o "banan" na twarzy przy oglądaniu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra Philipsa 75PUS8303 , LG 75USM8610 w specjalnym pakiecie dla niebieskich.
 
Kiki masz jakieś info kiedy mają wyjść modele na 2020 ? Jak ma wyjść coś sensownego to mogę poczekać do maja z zakupem.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Ja bym na Twoim miejscu wybrał OLED-a 65C9. Spełnia wszystkie kryteria.
Jeśli nie musisz mieć obsługi dźwięku DTS-u przez TV to na drugim miejscu w tej kwocie jest SAMSUNG 75Q70.

Na kojelnym miejscu LG 75SM9000
 
Nie musze mieć dźwięku przez DTS. Do końca roku chce kupić soundbar JBL 9.1

Boję się troche tego Oleda, że po sesjach grania/oglądania streamów zostaną mi elementy statyczne. No i jestem ciekaw co tam na rok 2020 przygotowano.
 

agricola

New member
Philips fajnie wyróżnia się w tym zestawieniu, ale oczywiście to Twój wybór, a inne telewizory też mają swoje zalety.
 
Kiki będziemy w kontakcie, niech mi skończą projektować meble to wiem ile mogę przeznaczyć na TV. Jak coś odzywam się na PW.
 
Do góry