Tv do sypialni max 47cali.

Witam.

Potrzebuję tv do sypialni max 45-47 cali ponieważ będzie się patrzyło dosyć z bliska ok 1,3-1,5 metra. Nie wiem nawet czy nie był by optymalny 40 cali. Pokój nienasłoneczniony. Będzie oglądany Netflix i Cyfra+, no i YouTube. Cena do max 1500zł. Nie musi być to nic specjalnego byle obraz był w miarę ok. Chyba że w podobnej cenie będzie coś fajnego 50 cali to jakoś przeboleję.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety takich nie produkują
Masz do wyboru 43" lub 49".
Ja wybierałbym większy ekran.
I masz Toshibę 49U78, TCL 50Ep640,.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to Ci wyślę cały program.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Dla ciebie to bym proponował coś z LG 43 calowe 4k , nie będzie ci za blisko ekranu , tylko na początku tak ci będzie się wydawać że nawet 43 cale jest za duży ale sam się przekonasz po pewnym czasie że jest ok ,
Modele :
LG 43" modele 2018 :
uk6470 , uk6950 ,
lub z serii 43" um 2019 już sa droższe o 300-500 zł w zależności od sklepu

System ok w LG Webos , szybki do twoich potrzeb wystarczający
 
Po naradzie doszedłem do wniosku, że zdecyduję się jednak na coś 50 cali. Cena do max 2000zł. W salonie mam oleda lg więc lubię tą markę ale nie wykluczam też innych, chociaż do sharp i tcl nie mam przekonania. Patrzyłem na samsunga ue50ru7172 którego można już kupić poniżej 1600zł. Co o nim sądzicie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 50 PUS7334
LG 49UM7600
Sharp 50 BL2
TCL 50EP680
Wszystkie masz w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę cały program.
.
 
Dzisiaj rano kurier dostarczył mojego TCL 50EP680 od Kikiego. Od razu podłączyłem, no i pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne. Chociaż w salonie mam oleda który kosztował 4 razy więcej, muszę powiedzieć, że obraz z tego TCL pozytywnie mnie zaskoczył. Nie jest to klasa oleda oczywiście no ale coś za coś. TV chodzi płynnie, kolory, ostrość całkiem fajne. Jedyne co jest bardzo, bardzo słabe to głośniki wbudowane, trzeba będzie jakiegoś małego soundbara zakupić bo tego nie da się słuchać. Na tą chwilę uważam, że za te pieniądze jak najbardziej warto.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie warto, a docenisz jeszcze możliwości kolejne z wgranych wtyczek. Gratulacje.
 
Do góry