55" ~2750 zł - vod, gry, sport

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Bądźmy uczciwi ale smart tv ma słaby Panasonic i to nie podlega dyskusji ale ten problem można załatwić kupując android boxa lub nvidię shield tv co do aktualizacji to większość producentów olewa swoje smarty nawet już po roku ale wyjątkiem jest android tv którego jestem fanem , tutaj jest wszystko ok ale to że chodzi jak chodzi ten system na telewizorach to już wina producentów bo montują w nich słabe procesory mediatek-a które bije nawet mi box od xiaomi..TCL warto pochwalić bo jednak ten x815 jest rewelacyjny i taki powinien być telewizor jak właśnie ten model za dobre pieniądze i mam nadzieję że zamontowali tam coś więcej niż słabej jakości mediateka bo po prostu zabiliby go na starcie.Czas zrozumieć że Android TV potrzebuje lepszych podzespołów by nie zamulał
 

strazakp

Banned
Adam85Rbk, oczywiście że Panasonic ma słaby a może bardziej to ubogo Smart tv i zawsze o tym pisałem. Wszystko też zależy kto co chce. Ja chce tylko YouTube, ewentualnie Player i Ipla a to Panasonic akurat MA. Sporadycznie korzystam z HboGo a to mam w dekorzerze canal+. Co do smarta to faktem jest też absolutnym że w Panasonicu działa szybko i sprawnie.
Tak jak piszesz, smarta można dokupić z urządzeniem zewnętrznym. Ja cały czas powtarzam ze w tv liczy się obraz!!! Poglądu nie zmienię na pewno.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
jasne że super,ja bym wybrał tego TCL-a ale to za kilka lat na razie chcę kupić Panasonica
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Dlatego że mi się podoba , miałem na myśli tego X10 a nie x815 ;-) ale cena też dosyć spora , za kilka lat będzie już w normalnych cenach
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Można wybierać do woli. Obydwa są dla niebieskich w programie gdzie się wybiera ceny. Na 65X10 też masz specjalną ofertę .
 
Do góry