Samsung Ue65ru8002u czy Philips 65PUS7304

2rau

New member
Witam. Szukam budżetowego telewizora jak w temacie. Wytypowałem dwa modele, proszę o opinie za i przeciw. Telewizor będzie wzięty na raty zapewne w jednej z sieciowek. Użytkowany do sportu, netflixa i bajki dla dzieci. Odległość od tv to ok 5m. Budżet do 4 tys.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś to Philips z systemem otwartym.
Dla niebieskich jest specjalna oferta z pakietem.
 

strazakp

Banned
Nie szalejmy z tym Panasem... :D Niech ktoś wskaże z autopsji, jak wygląda płynność obrazu w kanałach sportowych. Jakby nie było, to matryca 50 Hz. :roll:
W Panasonic te 50Hz to tylko liczba a że sportem radzi sobie świetnie. Wiem to z autopsji mając 3 lata Panasonic 50Hz i oglądając sporo różnego sportu. Nigdy nie zauważyłem dyskomfortu. Kiedyś porównywałem ten sam materiał na Panasonic 50Hz vs Sony 100Hz i Sony przegrał plynnoscia. Tak więc bądź spokojny o płynność obrazu w tv Panasonics
 

strazakp

Banned
Ja jestem spokojny, bo Panasonica nigdy nie brałem pod uwagę, ze względu na brak Andka. Ale każdy model, ba, nawet egzemplarz, może mieć swoje "preferencje". Zanim nie zobaczysz, nie oceniaj. Zanim nie ocenisz, nie polecaj... ;-)
Ale ja widziałem i wiem co polecam. Nie rozumiem o co ci chodzi...
 

strazakp

Banned
Zachwalasz to, co widziałeś w sklepie w ograniczonym zakresie. No chyba, że dano Ci pilota, stołek, wszystkie platformy telewizyjne do dyspozycji i masz pełen przegląd cech telewizora. Jeśli nie, to opublikuj swoje wrażenia, ale nie pisz, że polecasz, bo to może kogoś wprowadzić w błąd. Wskaż, co pozytywnego lub negatywnego zauważyłeś, ale nie polecaj kota, który nie wszedł nawet do Twojego worka.

To nie przydział na mieszkanie w PRL-u, gdzie nie ważne było jak wykończone - ważne, że było.
Człowieku! Czytaj i zobacz że ja pisałem o tym że miałem tv Panasonic który mimo tego że miał 50Hz to w żaden sposób nie odbiegał plynnoscia obrazu od innych modeli które mają 100Hz!!!
O co ci chodzi???? O jakim worku Ty piszesz???? Powtarzam jeszcze raz: mam 3 letnie doświadczenie z tv Panasonic który miał 50Hz, oglądam sporo sportu i gram w gry i na podstawie tego doświadczenia mogę z czystym sumieniem napisać że Panasonic robi bdb tzw upłynniacze ruchu.
To że czekam na zamówiony wczoraj nowy model Panasonica który ma dojść we wtorek to nie znaczy że nie znam tej marki i tej linii i półki tv tej właśnie marki. Mój poprzedni dx700 to wlanie praktycznie ta sama półka co dziś gx800 a różnią się tylko tym że doszło trochę nowej technologii. Obydwa mają 4K, 50Hz, VA, matryca Innolux.
Ja mam doświadczenie z tą półka jakościową tv Panasonic i czuję się w jakiś tam sposób obiektywny w ocenie.
 

Loomos

New member
Co do sportu to właśnie czytałem dużo opinii, że Panasonic daje sobie radę. Swojego kupiłem wczoraj, ale nie testowałem pod względem sportu. Na dniach na pewno to sprawdzę i napiszę jak rzeczywiście jest.

Nie oglądam dużo sportu, więc opinia może być laicka, choć postaram się opisać doznania w jak najlepszy sposób.

Pozdrawiam !
 

omnia

New member
Jakością obrazu dwa zaproponowane telewizory to dość zbliżone modele, ale w wyposażeniu Philips jest lepszy i właśnie ten bym rekomendował z tych dwóch podanych przez Ciebie modeli.
 

agricola

New member
Na pewno warto zwrócić uwagę na Androida, który jest dużo lepszym systemem smartTV od Tizena, a z aplikacji masz zamiar skorzystać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Lepsze :
- dostęp do aplikacji
- system otwarty
- uruchamia wszystkie aplikacje
- wszystko odtwarza przez MXPlayer lub Kodi
 
Do góry