Telewizor 2500/3000zł + propozycje !

Loomos

New member
luckd, ogólnie to odbija światło. Mam okna z prawej strony telewizora i nie narzekam, na czarnym tle podczas oglądania filmu muszę wpatrzeć się, by ujrzeć siebie samego.

Jeżeli chodzi o światło sztuczne... Żarówki odbijane są bardzo przyjemnie, widać jedynie samą świecącą się żarówkę (Philips LED), a nie tak jak w moim poprzednim Samsungu 55 KU6400 (mat), gdzie efekt był słaby - nie dość, że było widać odbitą żarówkę to w dodatku było widać łuny światła (żarówka LED NONAME). Być może jest to wina żarówki, MADE IN BRICO MARCHE przepalały się średnio co miesiąc, po zakupie z Philipsa żarówki świecą już prawie rok i ani jedna padła - może być też inaczej wykonana i dlatego odbija w mniejszym stopniu niż na poprzednim TV. Nie wiem :D

Pozdrawiam !
 

strazakp

Banned
"Lg wygrywa z nim pod każdym względem..."
"Philips wygrywa z nim pod każdym względem."
"To masz extra modele:"

Uważacie ze to są argumenty by zdeklasyfikowac jakiś model danego producenta???
 

adrian66

Member
Ten Panasonic choćby nie wiem jak był mega,to kiki i tak go nie poleci,bo nie ma go w swojej ofercie,a wiadomo czemu tak zachwala Philipsa ,TCL czy Hitachi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapomniałeś dodać jeszcze - LG, Sony, Sharpa, Samsunga, Toshiba, Loewe...
A Panasonic , jak tak dalej będzie robił skończy dokładnie jak w USA.
Każdy wybiera co uważa.
 

firefl

Active member
Bez reklam
@strazakp
Przez czysta ciekawość: jak w czasie 3 lat poprzedniego tv byli z aktualizacjami system tv Panasonic?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

janusz

New member
Bez reklam
firefl
Co Ty w tym TV chciałbyś aktualizować? Moja mam ma TV Sharpa z 1995 roku i do dziś nie aktualizowała. Tak jest w tego typu urządzeniach, ważniejsza jest wartość sentymentalna i marka kojarząca się z latami młodości.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Ja tam się boję szeroko rozumianego bezpieczeństwa w internecie.
Zamknięte system zostają ze starzejącym się systemem i aplikacjami.
Taki android jak producent kończy wsparcie to choć aplikacje ma jeszcze dłuższy czas aktualizowane.
A ten Sharp'95 to miał internet? Bo bez internetu bezpieczeństwo nie ma znaczenia.

Mam jeszcze na półce taki fajny tv o nazwie Lazuryt i aktualizacji nie było chyba 50lat.... Ktoś ma starszy?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Warszawskie_Zakłady_Telewizyjne#/media/Plik:WZT_Lazuryt.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry