TCL 65EC780 vs TCL EP680 vs SHARP 65BL2EA

seboos

Member
Nie wiem jak cały mecz bo nie było okazji ale skróty i inne dyscypliny z tvp sport hd wyglądają ok. Nie jestem ppd tym względem zbytnio wymagający
Za to denerwuje mnie pilot. W C70 mogłem celować gdzie chciałem nawet do tyłu i tv reagował na każde klilniecie, a w ec780 trzeba celowac w tv. Pewnie sie przywzyczaję niemniej jednak jest to troche upierdliwe...
Zobaczę jeszcze jak ten aluminiowy ale to innyn razem.
Ładnie odtwarza filmy i seriale z dysku. Tego mi brakowało w c70 bo spaprał się soft (może aktualizacja od Marka pomoże).
No i ładnie wyglada sygnał z naziemnej. Myślałem że będzie pixeloza.

Na razie odpaliłem tylko netfliksowego wiedźmina w dolby vision. Ogolnie wygląda ładnie. Konsoli nie posiadam więc HDR ciężko sprawdzić.

To tyle na dziś.
Pozdro
 

Portowiec 48

New member
Jaki soundbar i jakie głośniki ?
Zastanawiam się nad kupnem TV oraz dodatkowo soundbara ewentualnie jakieś głośniki.Nie mam jeszcze wybranego ani TV ani głośników.
Zastanawiam sie czy po podłączeniu soundbara/głośników do [FONT=&quot]65EC780[/FONT][FONT=&quot] . słyszy się dźwięk tylko z dodatkowego zestawu czy tez z budowanych głośników + dodatkowego soundbara/głośników.
[/FONT]
Co polecasz dodatkowo do tego TV?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz extra zestaw.
- TV JVC 75VU10 w programie gdzie sam wybierasz ceny. Podaj maila to wyślę Ci cały program.
- Philips 70PUS7304 w programie
- Soundbar JBL Bar 2,1

I całość masz extra.
 

ace2

New member
I jak po dłuższym czasie wygląda użytkowanie tego TV?

Loki jakie są alternatywy 65" pomijając drogie flagowce?
 
Do góry