Panasonic GX810E

freakjimmy

New member
Witam,
zastanawiam się nad zakupem telewizora 50/55 cali za około 3000 zł i wpadł mi w oko model Panasonic GX810E wersja 50 cali. Co o nim sądzicie? Czy zastanawialiście się nad jego zakupem, jeśli tak to co Was zachęciło albo odrzuciło na tle konkurencji. Istnieją waszym zdaniem lepsze zamienniki w tej półce cenowej?

Zastosowanie tv to głównie Netflix, HBO go, youtube, kablówka i sporadycznie ps4.

Z góry dzięki za podpowiedzi.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Za trzy tysiące masz wersję 58 cali! A cali nigdy za wiele...Co do samego TV, to go nie mam, ale w necie ma bardzo dobre opinie. Dobry stos. jakość/cena. Model z tego roku, procesor HCX, Dolby Atmos, Dolby Vision.
 

gordonn

Member
Ja w niedziele na stronie kupiłem dla rodziców ten zestaw ale dzisiaj dostałem email z MM że anulowali moje zamówienie z powodu wyczerpania towaru a na stronie jest normalnie dostępne.Lipa po całości. A chciałem im kupić telewizor z bardzo dobrym obrazem i prostym Smart Tv.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

gordonn

Member
Po kilkunastu telefonach i przedstawieniu faktów przemawiajacych na stronę kupującego Media Markt wznowił mi zamówienie i jest w trakcie realizacji.
Czyli da się. [emoji3]
W przyszłym tygodniu jak kurier przywiezie to napiszę jak telewizor świeci.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry