Telewizor ~43 cale do 1200/1300

kamils007

New member
Witam. Chcę kupić telewizor z smart tv, najlepiej z androidem. Wybór padł na TCL 43DP640 jednak widzę, że nie ma go już nigdzie w sprzedaży. Jaki telewizor polecacie jeśli chodzi o stosunek cena/jakość. Skłaniam się ku Thomsonowi 43UD6406 jednak boję się, że obraz nie będzie dobrej jakości. W sklepie oglądałem Philipsa bodajże 43PUS6503 (prawdopodobnie ten model) i bardzo podobał mi się obraz w porównaniu z jakimś samsungiem za 1700 zł. Philips był za 1350 bodajże, jednak teraz cena podskoczyła w ostatnich dniach.

. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? około 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2-2,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? Telewizor będzie stał bokiem do okna jednak gdy świeci słońce zasuwam żaluzje do oglądania więc to nie problem
7. Jaki masz obecnie telewizor ? -
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Mile widziany Android TV ponieważ chcę kilka aplikacji ze sklepu Play zainstalować
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? -
10. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 2-5h
11. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? -
12. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Seriale, filmy
13. Czy zamierzasz serfować po internecie ?
14. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: Planuję zakup TV BOXa jak android obecny w TV przestanie być aktualizowany
15. Preferencje co do marki ? Brak
16. Preferencje co do wielkości ? 43 cale
17. Co Cię denerwuje w telewizorach ?
18. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Głównie wieczorami
19. Czy telewizor ma mieć 3D ? Nie
20. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: Częściej bez światła
21. Wolisz obraz ostry czy łagodny: Najlepiej po środku
22. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami: Niekoniecznie, choć mile widziane
23. Sugerowana cena: do 1300 max
 

janusz

New member
Bez reklam
TCL 43DP640 jest zapewne u głównego dystrybutora marki na RP tj. forum HDTV, a konkretniej Kiki (sporo taniej niż w sklepach stacjonarnych). Napisz do niego wiadomość, tylko wcześniej musisz zapłacić choć za miesiąc na forum by mieć status niebieskiego (szczegóły przeczytasz po kliknięciu w niebieski napis pod jego postami).
Przyznam, że troszkę dziwna procedura ale robię sam tak przed każdym zakupem i oprócz gwarancji mam w razie czego pomoc od Kikiego w ewentualnych reklamacjach, nawet dostępny jest telefonicznie i podpowiada co robić.
Nic lepszego w tej cenie nie kupisz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlpeszy będzie TCL43EP640 , masz w specjalnej ofercie dla niebieskich i masz jeszcze pakiet gratisów dodatkowo.
 
Do góry