XG9505 75 cali vs ....

sitalker

New member
Witajcie, jakiś czas temu poruszałem podobny temat i wstrzymałem się do teraz z zakupem powyższego Soniaka.

Cały czas zastanawiam się długofalowo, który z tv posłuży lepiej w tym przy obsłudze przyszłorocznych konsol PS5 i nowego Xa.

Czy ten model Sony obsługuje wszystkie standardy HDMI, jakie mogą mieć zastosowanie w tego typu urządzeniach.

Ciągle rozważam czy lepszy byłby taki LCD czy może coś z OLED jak najnowszy modele LG, PHILIPS czy SONY. Przy czym Oled już będzie 65 cali bo 77 kosztują około 25k, a to już przesadzona kwota jak za te 12 cali więcej.

Jak ktoś posiada konkretnie ten model to proszę o podzielenie się spostrzeżeniami.

Aktualnie oficjalna cena to 12449 zł, a ostatnio jak chciałem go kupić oscylowała przy 15-16k także leci w dół ale już dłużej nie chcę czekać.

Z konkurencji w postaci Samsung LCD głównie chodził mi po głowie Samsung QLED QE75Q90RAT, albo jakiś słabszy odpowiednik 75 cali w podobnej cenie, natomiast nie mam zielonego pojęcia który z nich byłby lepszy w tym pod kątem awaryjności itp...

dzięki za wszelkie opinie
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz bardzo dobry model LG 75 SM 9000 i jest też w programie pilotażowym
Masz jeszcze Philipsa 75PUS8303 z pełnym pakietem.
Ale ten SOny jest świetny - cena 12.400 zł z pakietem.
 
Do góry