TV do salonu 65 cali do 5k

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tomasz Bar
Brałbym Oleda C9 - tu masz efekt wow i nie musisz iść na kompromisy.
Sony się kończy w tym roku z modelem 65XF9005.
Cena masz 5500 zł z pakietem.
Jaką masz odległość od ekranu ?
Ile masz max kasy ?
 

Tomasz.Bar

New member
Do tv mam z 3,5m. No nie ukrywam chciałbym się zamknąć w 6k, jednak do OLEDa mógłbym dołożyć ten tysiąc. Ale 55” chyba będzie bolało w przyszłości i temu najbardziej mnie ciągnie do tego SONY.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To wystarczy Ci na extra Oledy :
LG 55C9
Philips 55Oled 903
Philips 55Oled 804
Philips 55Oled 754
Samy wybierasz ceny.
Określi tylko który model. ?
 

Tomasz.Bar

New member
Lubię philipsy bardzo, w rodzinnym domu miałem kupionego od Ciebie Philipsa 55” 4K 7 serii nie pamietam dokładnie modelu. Robi mega robotę do dziś wyglada kozacko, jednak u mnie za tv są takie jakby przesuwne drzwi w białym połysku i ambilight chyba mija się z celem.


Z podanych przez Ciebie myślałbym nad C9 albo nad ta 804 chyba. Bo soundbara chciałbym dokupić w przyszłości Bose 5.1. A ten 754 to jest najniższy model z tej 3?
 
Ostatnia edycja:

Tomasz.Bar

New member
Na Allegro widzę C9 55” w bardzo dobrych pieniądzach. Tylko czy jest on lepszy od philipsa 804?
Ma HDMI 2.1 a 804 chyba nie? Wszystko chyba przemawia na korzyść LG?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co to są dobre pieniądze ?
Sprzęt nowy czy po refreshingu ?
Z LG Polska czy import z Węgier ?
Wystarczy że zadzwonisz do LG Polska i sprawdzisz.

Modele są w programie pilotażowym gdzie sam ustalasz ceny.
Podaj proszę maila do siebie to Ci wyślę.
 

heniek08

New member
Co wybrali byście w budżecie Max 5k
Philips 65PUS8303 czy sony65XG8596
Głównie nc+ sport i filmy i seriale z pena wieczorne oglądanie z włączonym światłem czasami pod kontem.
Słyszałem że w Sony problemy z czytaniem plików z pena .
Philips na ambilight mi nie zależy mam obecnie Philips i na brązowej ścianie szału nie ma tym bardziej że telewizję oglądam przy włączonym świetle
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za 5500 masz Sony 65XF9005 z podświetlenie strefowym. Więc zdecydowanie dopłaciłbym te 500 zł nawet ratami zero, to wyjdzie 25 zł miesięcznie.
Tym bardzie że jesteś niebieski i masz pakiet garatisów wartości 500 zł dodatkowo. Philips extra ale go nie wykorzystasz. I raczej nie jest już do kupienia .
Chyba że Philips 70PUS7304 ten jest w specjalnym programie pilotażowym gdzie sam wybierasz końcową cenę.
Podaj proszę maila to CI wyślę.
 

heniek08

New member
Za 5500 masz Sony 65XF9005 z podświetlenie strefowym. Więc zdecydowanie dopłaciłbym te 500 zł nawet ratami zero, to wyjdzie 25 zł miesięcznie.
Tym bardzie że jesteś niebieski i masz pakiet garatisów wartości 500 zł dodatkowo. Philips extra ale go nie wykorzystasz. I raczej nie jest już do kupienia .
Chyba że Philips 70PUS7304 ten jest w specjalnym programie pilotażowym gdzie sam wybierasz końcową cenę.
Podaj proszę maila to CI wyślę.
Kiki Philips 70 odpada bo ma odświeżanie 60Hz oglądam trochę sportu i będzie mało.
Dlaczego piszesz że Philipsa 65 nie wykorzystam w niektórych sklepach jest jeszcze dostępny. Boję się tylko bo czytałemże czasami pojawia się kuż za matrycą
Kusi mnie Sony xf9005 tylko cena trochę ponad ostateczny budżet i czasami oglądam tv pod dużym kontem gdy siedzę przy stole ok 50 stopni.


Jeśli miał byś do wyboru tylko Philips Philips 65PUS8303 a Sony 65XG8596 który byś wybrał

Jak pisałem wcześniej wieczorem tv oglądam przy zapalonym świetle więc zastanawiam się czy matrycą va mi potrzebna do szczecia
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wysłałem program.
Philips ostatnia produkcja pół roku temu.
Więc jak ktoś sprzedaje na bieżąco to nie da rady kupić z pustego magazynu.
Pewnie są półkowe.
Sony 65XF9005 masz jako jedyny z podświetleniem strefowym.
I wart jest dopłaty.
 
Do góry