Tv 55cali martyca va 100hz

adam9955p

New member
Witam mam duży problem ze znalezieniem jakiegoś tv z matryca 100hz va docelowo będzie służył do grania na ps4, oglądania netflixa. Cena takiego tv chciał bym żeby nie przekroczyła 4tys mam dwa twa już upatrzone niestety z matryca 60hz jest to philips 55pus7334 podobno ma dobry upłynniacz drugi to tcl u55x9006 x2 zastanawiam który z nich będzie lepszy może jest jeszcze coś na rynku?Pozdrawiam
 

kamiloos

New member
Witam mam duży problem ze znalezieniem jakiegoś tv z matryca 100hz va docelowo będzie służył do grania na ps4, oglądania netflixa. Cena takiego tv chciał bym żeby nie przekroczyła 4tys mam dwa twa już upatrzone niestety z matryca 60hz jest to philips 55pus7334 podobno ma dobry upłynniacz drugi to tcl u55x9006 x2 zastanawiam który z nich będzie lepszy może jest jeszcze coś na rynku?Pozdrawiam


Doloz stowe i na morelach masz 55XF9005. Nie kupisz nic lepszego w tych pieniadzach. Ponad nim juz tylko OLEDy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 55X2 masz z trójdrożnymi głośnikami JBLa, Masz obsługę głosem, dwa piloty, świetne skalowanie i jak będziesz niebieski masz specjalną cenę.
Philips The One - ma najszersze wyposażenie w klasie.
A w klasie cenowej łapiesz się już na Oled 55".
Jak skorzystasz z programu pilotażowego "Piątka Loco" - sam wybierasz cenę na nowości.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
weź tego OLED-a od kiki w tej cenie powinieneś być bardziej wybredny a OLED bije każdy telewizor LCD więc się nawet nie zastanawiaj
 
Do góry