Jaki telewizor 100hz 50 cali

duda007

New member
Przecież te TCL EC780 to telewizory widmo, nie da się tego nigdzie zamówić, nie ma testów, że o zobaczeniu na żywo to nawet nie ma opcji. Po specyfikacji to sam mam ochotę takiego przygarnąć, ale co z tego skoro ich nie ma... sytuacja w sumie taka sama jak z EP680...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spać spokojnie.
Wszyscy, którzy zamówią otrzymają i to w specjalnym programie pilotażowym "Piątka Loco"
TCL EC 780 wygląda jeszcze lepiej na żywo niż na obrazku.
 

duda007

New member
Możesz spać spokojnie.
Wszyscy, którzy zamówią otrzymają i to w specjalnym programie pilotażowym "Piątka Loco"
TCL EC 780 wygląda jeszcze lepiej na żywo niż na obrazku.

Czym jest ten "program pilotażowy" bo widzę że stwierdzenie przewija się w każdym Twoim poście, ale konkretów niestety brak... i jakie są ceny za te EP680 i EC780 (w wersji 55" ) ?
 

gordonn

Member
Dzisiaj wyskoczyła promocja na Samsung
QLED QE49Q67RAT za 3000zl. Ktoś widział ten telewizor w akcji? Czy warto go kupić?

Wysłane Xiaomi Mi Note 2
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL ma zdecydowanie lepsze multimedia, lepsze aplikacje.
Program pilotażowy - masz specjalne ceny gdzie sam wybierasz.
Napisz proszę na PW to Ci wyślę cały program.
 

gordonn

Member
Program już znam.Czekam na test tego TCL. Napisałeś mi na priv że ma być za 10 dni.
Rozumiem że sprzęt będzie dostępny od ręki.

Wysłane Xiaomi Mi Note 2
 

gordonn

Member
Znalazłem Samsunga 55NU8002 za 3400zł nowa sztuka.
Ale poczytałem ostatnio trochę o HDR i przyszłość należy do Dolby Vision a ten telewizor nie ma Dolby Vision tylko HDR 10+.Netflix i Amazon nadają w Dolby Vision.
I pytanie czy warto kupić tego Samsunga ze względu na dobrą czerń,niezły HDR i 120Hz czy lepiej np.Philipsa 55pus7334/12 z Dolby Vision ale słabszym HDR.

Wysłane Xiaomi Mi Note 2
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung ten też dobry.
Ale Philips ma lepsze multimedia, większe możliwości.
HDR ja nie lubię i odpuszczam, to sztuczny twór.
Masz Philipsa w programie pilotażowym i tak bym wybrał.
 
Do góry