TV 55 cali do 2300zł

Fr3eQ

New member
Witam,
Jestem w trakcie poszukiwań nowego TV i potrzebuję wsparcia w wyborze. :grin:
Ilu użytkowników tyle opinii.. Pogłębiając temat coraz ciężej podjąć dezycje. :niewiem:

Interesuje mnie tv 55 cali, będzie wykorzystywany głównie do ps4, filmy/seriale - netflix itp., oglądania sportu, najczęściej smart tv - wifi.
Cena: w okolicach 2300zł
Modele, którymi się zainteresowałem:
Samsung UE55RU7172
TCL 55C7026 - problem z dostępnością
Samsung UE55RU7102
Samsung UE55NU7402
W ostatnich dniach:
TCL 55EP640/660

Bardzo proszę o porady, inne propozycje. :)
 

Fr3eQ

New member
Czytam opinie i część użytkowników narzeka na wolne działanie TV/Smart TV :???:
Kiedyś się przejechałem na PHILIPSie właśnie z tego powodu i jestem do nich specyficznie nastawiony. ;P
 

jasssu

New member
Możesz pooglądać materiały na YT jak funkcjonuje ten właśnie Philips. Kiedyś faktycznie chodziło trochę wolniej i mniej stabilnie - ale teraz software nie jest problemem. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś zdecydowanie TCL 55C7026 - dostępne od ręki - cena 2199 zł z pakietem.
Model 55EP660/640/680 jest w specjalnym programie pilotażowym.
Sam ustalasz cenę.
Podaj na PW maila do siebie to Ci wyślę.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
różnica też z tego co pamiętam jest w obudowie ta w EP680 jest metalowa , ja bym poczekał jak kiki pisze że będzie super cena to poczekaj..zostanie Ci jeszcze kilka złociszy w kieszeni
 

Fr3eQ

New member
Panowie, byłem dzisiaj jeszcze w sklepie zerknąć na inne TV i sprzedawca wciskał mi Philipsa 55PUS6754, warty uwagi? TCL mi odradzał ale chyba dlatego, że nie mają ich na sklepie. :D
 

marcys777

New member
Podłączę się do tematu - poszukuje TV głównie do netflixa, mam 3,5m od kanapy do ściany. Czy Samsung UE55NU7452 jest godny uwagi - czy ma szeroką paletę barw tak jak UE55NU7472? A może Philips 55PU6703? Czy np. TCL U55DP660 który jest za 1759 zł teraz w Neonet?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Samsung jest godny uwagi ale godny uwagi jest też Philips 58pus6504 on teraz właśnie chyba kosztuje w neonet 2199zł to nowy tv z tego roku , Dolby Atmos , Dolby Vision ,szerokiej palety raczej nie ma ale kolory w Philipsach są bardzo dobre nawet w tych tańszych telewizorach.Warto go zobaczyć w sklepie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz z bardzo dobrych :
TCL 55DP660 za 1699 z pakietem
Ale masz już 55ep640 w programie pilotażowym poniżej 2 tyś zł.
I Philips 55PUS6704 w programie.
 

Machinero

Member
Podepnę się pod wątek. Szukam smart TV 50''-55''do ok. 2000 PLN dla rodziców. Philips-y zawsze mi się podobały ze względu na ambielight oraz pilota z pełną klawiaturą. KiKi po ile ten 55PUS6704 dla niebieskich:-D i czym jest program pilotażowy ? :niewiem:

pozdrawiam
 
Do góry