55cali TV[SPORT]Konsola ~5000-6000tys

Pempek201

New member
Witam aktualnie mam telewizor który wybrałem tutaj jest to Samsung MU7052 55cali ale daje go siostrze do drugiego pokoju. Ja chce podobny telewizor 55cali pod gry i sport + od czasu do czasu jakis film lub tv tutaj jest pytanie czy czekać na koniec roku na wyprzedaże czy poczekać aż nowinki wyjdą
odległość od tv to jakies 2-3m tak ze nie oplaca sie większego brać. Telewizor kupuje pod nowa konsole sony.
 

Borden

New member
A pomieszczenie jest widne czy ciemne?
W tym budżecie to chyba LG C8 wypada najkorzystniej i z własnego doświadczenia mogę go polecić :)
Co do czekania to chyba nie ma sensu. Nowe modele zazwyczaj wchodzą w kwietniu-maju, więc ceny obecnych modeli spadną mocniej zapewne dopiero w I kwartale przyszłego roku,
 
Ostatnia edycja:

basket4rap

Member
Bez reklam
75 cali przy takiej odległości (ja mam tyle przy 230 cm). Lecz do dobrych 75 cali trzeba by było trochę dołożyć. Jeśli nie to zostaje jakieś 65.
 

Pempek201

New member
Sony 65XF9005 za 5999 zł Philip 65PUS8303 jak sie maja te dwa do siebie bo cena jest o 1000 mniejsza a jak jakosc cena z tymi dwoma jeszcze jest TCL 65X2 za 4999 zł bo mało o nich wiem a dosyć popularne sa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCLa 65X2 masz za 4799 zł z pakietem.
Świetny telewizor.
Philips 65PUS8303 jest za 4999 zł też z pakietem.
 
Do góry