Ciężki wybór Lg Sm8600 kontra Panasonic fx780e

Carlos90

New member
Witam wszystkich gorąco
Stojąc przed wyborem zakupu tv mam dylemat odnośnie dwóch modeli,moi faworyci to Panasonic fx780e i lg Sm8600 rozmiar 65 cali.
Potrzebuje waszej pomocy dobrej rady który tv z tych dwóch jest bardziej atrakcyjny i lepszy w uwaga właśnie w czym, otóż tv kupuje pod konsole ps4 pro chce mieć ładny obraz pod konsolą , co mi da wejście hdmi 2.1 jakie to posiada lg czy jest to przydatne jak to się odnosi do konsoli, który z tv ma podswietlaną całą matrycę a który krawędzie, ogólnie plusy minusy wasze doświadczenia ,czytać można wiele, chce usłyszeć opinię ludzi którzy mogli zobaczyć na własne oczy telewizory i mogą coś wiedzieć na ten temat help 😵😵😵 pozdrawiam.
 

Carlos90

New member
Kiki proszę powiedz jeszcze bo widzę na zagranicznej stronie model sm8600 ma 4 porty Ale w wersji 2.0 to prawda?
Jak odniesiesz się do modelu wyżej gdzie podświetlenie nie jest już krawędziowe, czy jakiś test tych modeli bedzie tu na stronie może jakiś link byś podał gdzie co jak , dzięki pozdrawiam.
 

Carlos90

New member
Czyli sm8600 nie ma hdmi 2.1?
Czy sm 90 uważasz że ma 4 porty 2.1 ? No i chyba ogólnie jest lepszy przez rodzaj podświetlenia całkowitego :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będzie miał po update, na dniach.
Tak, seria SM90 ma podświetlenie strefowe.
A ile masz max kasy ?
 

Carlos90

New member
Kiki 7 tyś Ale czekam na SM9010PLA myślę że będzie ciut lepszy przez to podświetlenie, dziwne tylko bo 8600 typ w sklepie mówił że ma jedno wejście 2.1:D
 

Carlos90

New member
Dzięki za pomoc i poświęcony czas
Jeżeli masz jakieś propozycje odnośnie tv do 7tyś lcd led to chętnie wysłucham wskazówek odnośnie tego co mogę jeszcze kupić,tak jak wspomniałem wcześniej minimum 65`` atmosferę i Vision obowiązkowo :) pozdrawiam gorąco.:blagam:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałłbym pod uwagę oleda 65B8 za 6999 zł , Hitachi 65HL9700 za 6499 zł
Obydwa z DV i dla niebieskich pełen pakiet.
 
Do góry