TV 4k dla gracza i filmowa do 1800zł

Kuben92

New member
Witam. Rozważam kupno telewizora 4k w rozmiarze 40-43' do 1800zl. Tv użytkowany będzie najczęściej do konsoli Xbox one s/x i nextgen anaconda oraz do oglądania filmów z dysku przenośnego lub laptopa w rozdzielczości full hd/4k. Od czasu do czasu również mecze piłki nożnej. Czy uda mi się kupić coś wartego w tej kwocie? Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Już chciałem napisać, że nie robią 32" 4k, a tu nagle kiki zaproponował świetna cenę na Philipsa... Dołóż tę stówkę, nie będziesz żałował. Jeśli nie tennto żaden nie spełni twych oczekiwań. A ambi dopełni radości.
 

jurass

Banned
Ponieważ jak wiadomo każda sroczka swój ogonek chwali, ja zwrócę uwagę na to co mam w podpisie czyli Philips 436M6VBPAB.

Wady:
- trochę droższy
- nie jest to telewizor tylko monitor

Zalety:
- praktycznie zaprojektowany pod konsole (bardzo dobre czasy reakcji i bardzo niski input lag)
- bardzo wysoka jasność szczytowa - zmierzona 1119 cd/m2 (43PUS7303 tylko 350 (?)
Jedno z ośmiu urządzeń posiadających aktualnie certyfikat DisplayHDR 1000.
- zmierzone pokrycie 107.7% przestrzeni barw DCI-P3
- bardzo dobry kontrast

Więcej w testach anglojęzycznych.
 

Kuben92

New member
Dziękuję bardzo panowie za pomoc. Na pewno się na niego zdecyduje. Bardzo ładny i spełnia wszystkie moje oczekiwania. Pozdrawiam 😁
 

Kuben92

New member
Zdecyduje się na Philips 43PUS7303. Kobieta też często ogląda tv więc to będzie dla nas dobra opcja :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak będziesz niebieski masz cenę 1899 zł z kalibracją wtyczkami i dostawą.
 
Do góry