55SK8500 czy UE55NU8042

jusef19

New member
witam, proszę o wasze opinie co byście wybrali z tych dwóch telewizorów. Czytam od kilku dni i nie mogę się zdecydować. Niby lubię oglądać po ciemku gdzie lepszy byłby Samsung, ale w obecnym tv wkurza mnie słaba widoczność w dzień gdzie LG byłby lepszy. Mam ofertę na nie w tej samej cenie dlatego chciałem wybrać między nimi. Chyba że macie coś lepszego w cenie do 3200 zł. Będę wdzięczny za każdą opinię. Pozdrawiam
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
To kup te dwa i sprawa rozwiązana :) Jeden będzie na dzień a drugi na wieczór i masz problem z głowy
 

jusef19

New member
Gdybym miał 6000 do wydania to bym nie musiał wybierać który bo za tyle kupiłbym taki który ma najlepsze cechy obu
 

jusef19

New member
Tzn. o jakiej kwocie mówimy? nie ukrywam, że 3200 to i tak już mocno podwyższyłem swój budżet. Zamierzałem na początku wydać max 2500 zł
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Biorąc pod uwagę jakość obrazu, to pod każdym względem obraz z LG będzie bardziej naturalny. Ma wygaszanie strefowe więc jeśli nie oglądasz w zupełnej ciemności to wybór LG będzie lepszym wyjściem.

Mam Toshibę z 2014 roku z IPS-em i jeśli oglądam przy włączonej lampce obraz jest super.
 
Do góry