Smart TV 24-28 cali - b. dobre kąty w pionie

Alf2

New member
Witam,

Potrzebuję w kuchni zastąpić wiszący na ścianie obok stołu 20 calowy Sharp.
Ma on problemy z dźwiękiem, dodatkowo zewn. dekoder TV naziemnej się zepsuł, więc postanowiłem wymienić na coś w proporcjach 16:9, z wbudowanym DVBT i dostępem do neta, aby żona podczas prasowania ;) mogła odpalić sobie np Netflixa, Youtuba czy NC+GO (pewnie z poziomu aplikacji, bo dedykowanej apki na TV chyba nie ma,niezalezienie od systemu WebOS, Android).

Kluczowym jest, aby TV posiadał b. dobre kąty widzenia, ale nie tylko w poziomie, ale rówineż (a zwłaszcza) w pionie, gdyż TV będzie wisieć powyżej wzroku siedzących przy stole osób (w odległości ok 1,5 m). Czy to oznacza matrycę IPS i tylko takiej szukać?

Proszę o poradę, cena ma drugorzędne znaczenie, kolor może być srebrny/szary, producent bez znaczenia- sprzęt powinien być w miarę porządny.

P.S Zastanawiałem się nad czymś 32 cale (większy wybór), ale TV byłby jednak chyba zbyt duży (przytłoczyłby chyba całą ścianę , która ma szerokość 108 cm).
Interesuje mnie ekran FullHD.

Dzięki za pomoc
 
Ostatnia edycja:

Alf2

New member
Kiki, przekonałem się do 32 cali po wizji lokalnej w markecie, ale do Androida przekonywać się chyba nie chcę [emoji16].
Czy mógłbyś zaproponować coś innego producenta?
Wizualnie podobał mi się Samsung UE32M5622- przeceniony z 1400 na 1200 zł.

Szukam najlepszego obecnie 32 cale w Full HD, IPS, cienkie ramki (najlepiej szare lub białe) i mocny procesor pod smart?
Czy są już jakieś modele z 2019 roku warte uwagi?

Dziekuję...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale obecnie Android śmiga świetnie.
Lepszego nie kupisz:
Dalej najlepiej sprawi się 32PFS6402 za 1350 zł .
 

Alf2

New member
Raczej nie przekonam się do Androida-mam nVidia Shield i to mi na dzień dzisiejszy wystarczy..

Ten Philips to model z 2017 roku?

A co z Sharpami na rok 2019- są już może dostępne?
 
Ostatnia edycja:
Do góry